Slabá čárka na testu Livsane

• Fotoalbum (6)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9
22.1.22 10:07

Slabá čárka na testu Livsane

Ahoj,

jsem cca 16DPO, test jsem si dělala presne minulý týden a byla na něm slabá čárka. Dnes jsem si dělala opět ten samý test a čárka je úplně stejně silná jako minulý týden. V lékárně jsem si tedy koupila ještě digitální test a čárka je viditelnější, ale ne 100%.
Mám trochu i hnědý výtok, ale bez bolesti. K doktorce mam jít v pondělí. Mate někdo zkušenost s takto slabým testem? Mám trochu strach, první teh. skončilo zamklym potratem. Nevím, co můžu čekat, priznaky Mám.

Příspěvek upraven 22.01.22 v 10:17

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9
22.1.22 10:13

Ještě doplňuji- první testy papírkove jsou Livsane s citlivosti 10, a dnes koupený Livsane je citlivost 20.
Z toho mi vyplývá, že test co jsem si dělala dnes by měl být přesnější. Ale nechápu, proč na dvou předchozích není silná carka, když mají větší citlivost??
Všechny jsou dělané z ranní moci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1543
22.1.22 10:20

Můžeš mít ještě nízkou hladinu hcg.Ja mela taky ze začátku slabsi carky, jako duchy.Ale pak to po několika dnech sililo. A vse je v pořádku. Zkus pak z ranní moči ale stejný desitkovy test.Aby jsi mohla přirovnat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
22.1.22 10:30

Ten ruzovy papírový dělaný dnes ráno, I ten modrý. Oba vypadají jinak..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1543
22.1.22 11:00

@Mia890 Uvidis za par dni.Zkus tak za dva až tři dny.Ale moc silne nejsou no :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6815
22.1.22 11:35

@Mia890 po týdnu teda nic moc a číslo 10/25 značí od jaké koncetrace je schopny test hormon zachytit. Tudíž 10 ukáže částku driv. V tomhle případě bych spis počítala s neprosperujicim/biochemkem. Digitální nedela carky, ale píše + a počet týdnu. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6710
22.1.22 11:50

Prijde mi to jako biochemicke tehotenstvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
22.1.22 12:04

@hospodki v tom případě nechápu, proč mi tedy s nižší citlivosti ukázal silnější čárku, než ten s vyšší 😏 😏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
22.1.22 12:05

@Jogrr biochemické znamená, že odejde s MS? Bojím se mimodelozniho…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6710
22.1.22 12:08

@Mia890 ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6815
22.1.22 12:30
@Mia890 píše:
@hospodki v tom případě nechápu, proč mi tedy s nižší citlivosti ukázal silnější čárku, než ten s vyšší 😏 😏

Testuje se ob den a stejnou značkou se stejnou citlivosti. Každý výrobce dává jiné množství barviva. U stejne citlivosti můžeš mít různé značky testu ze stejného vzorku a carky budou jinak silne. Pokud je po týdnu čárka stále stejná, tak to dobre není. To spineni tomu napovídá. Nepíšu to škodolibě nebo abych te nervovala, jen mám holt tyto zkušenosti 2× týden nesilici test a odešlo to jako ms se zpožděním. 2× ukázkové testy a stejne potrat/zamlkle. Nacetla jsem toho opravdu hodně, takže moje zkušenosti zapadají do standardu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6815
22.1.22 12:39

Jinak jsem dohledala fotky. 12 dpo ráno šlo trochu něco vyfotit, 14vecer, 15 ráno jsou ty dva u sebe. 16dpo ráno dr max je nepopsany a už je silná čárka. 11dpo jsem lovila ducha na světle, pod lampou a vykoukavala. Takže za 5 dnů od ducha už to bylo jasne. Jestli mas týden stejne silne testy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
577
22.1.22 13:38

Souhlasím s holkama, ten týdenní odstup by měl být určitě znatelný :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
22.1.22 14:31

Díky za odpovědi. Také si to podvědomě myslím, ale znáte to, tonoucí se stébla chytá. Už mi začaly křeče a asi se rozjíždí MS… četla jsem, že biochemické může být způsobené nízkou sliznicí, což předpokládám asi je můj případ, jelikož jsem byla na revizi :-( dávám si tedy od snažení pauzu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6815
22.1.22 15:39

@Mia890 a nechala jsi proběhnout jednu ms alespoň? Nejsem zastáncem cekat půl roku, ale někdo holt chvilku potřebuje. Já po SP nechala jednu ms a těhotenství skončilo revizi ikdyz ještě v 8tt vše vypadalo ideálně. Pak jsme to nechali i díky nějakým zdravotním problémům byt a po trictvrte roce to zkusili znovu a vyslo opět hned, aktuálně jsem 22tt. Možná to byla jen blba nahoda a možná tělo proste potřebovalo oddech když bylo skoro rok buď po potratu nebo těhotné a hormony lítaly tam a zpet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat