Slabá čárka na testu, je to těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.18 10:36
Slaba čárka na testu, těhotenství?

Zdravím, chtěla bych poprosit o zkušenosti snažilek.
Snažíme se s přítelem o mimi půl roku.
Nyní jsem 15 DPO, čili mám dva dny už mít MS. Ta nedorazila a na včerejším testu je slaba carka, je opravdu slaba ale viděl ji i přítel. Dělala jsem ji z odpoled. moci. Nic méně zkusila jsem dnes ráno a nějak nesili.
Včera neuvěřitelne píchnutí v prsu a divná bolest v podbřišku jinak žádné jiné příznaky nemám a po pravdě celých 14 dní po sexu nebyli žádné bolesti. Jen 7dpo těžká únava. Jen mě občas zaboli vaječníky jak kdybych to měla dostat, tak se bojím, nevím na cem jsem.
Byl by to nejkrásnější dárek pod ????. Měla jste to taky takto některá a byli jste opravdu těhotné?
Na krev se chystam v pondělí, vezme mi ji i na gynekologii?
Děkuji všem za případne odpovědi. ????

Přečtěte si článek: Spolehlivost těhotenských testů

Reakce:
sonik8721
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 14.12.18 10:41

Já bych se na krev vyprdla…
Buď těhotná jsi nebo ne, chápu, že ta touha je silnější a chceš se to dozvědět, co nejdříve, ale výsledek to neovlivní :nevim:
Já měla tenkrát den po termínu MS, úplně mini dusika a testla jsem zase ob den a čárka silila, když už, zkusila bych testnout zítra ráno a nebo pozítří ráno, být Tebou.. :) pokud tam čárka je, tak určitě zesílí, jen to chce vydržet ;)
Držím palce a dej vědět, jak jsi dopadla ;)

Kriss Tina
Kelišová 7046 příspěvků 14.12.18 10:41

A dneska tam je taky i slabá? Ono síla čárky nic neřekne buď tam je a těhotná jsi a nebo není… Navíc má sílit ob den, nemá se testovat každý den.

hesnom
Kecalka 283 příspěvků 14.12.18 10:41

Já teda nevěděla, kdy mám mít menstruaci, ale měla jsem taky slabou čárku a druhý den ráno nebyla nikterak silná :-) koupila jsem si ten digitální test a ten mi ukázal + a 1-2 týdny od oplození. No evidentně to dopadlo dobře, jsem v 19tt. Na krev jsem nešla, prostě jsem se testovala, objednala na gyndu a doufala, že nebudu krvácet… :-)

Celina
Závislačka 3911 příspěvků 14.12.18 10:46

Začni tím, že prestaneš studovat na netu příznaky. Slabá čárka signalizuje přítomnost hcg, čili patrně těhotná jsi, jak se to bude vyvíjet dál ti nikdo neřekne. Pokud děláš test, na letáku je, že se má dělat z ranní moči. Pokud jdeš v pondělí na gynekologii, krev by ti měli vzít, i když z jedné hodnoty se toho moc nepozná (hcg se dvojnásobí obden)
Budeš muset vydržet ještě tak dva týdny, než bude něco vidět na utz. Hodně štěstí :mavam:

Aduš8
Závislačka 3032 příspěvků 14.12.18 10:57

Já jsem v 7.tt,žádné příznaky, kromě vynecháné MS jsem neměla, až poslední dny se mi občas zamotá hlava a občas zvedne žaludek a věčně běhám čůrat. Celou dobu mě bolí pravý vaječník, podle doktora právě z něj byla ovulace. :palec: nestuduj to, neběhej na krev a počkej. To samé se silou čárky bych si hlavu nedělala,koncen­trace moči může být rozdílná. Já neměla úplně tmavou čáru ani 10 dni po vynechání MS.

ugluk
Hvězda diskuse 44184 příspěvků 14.12.18 11:05

Místo krve si v pondělí počůrej další test stejného výrobce, tam už by měl být rozdíl podstatnější než jeden den odpoledne - další den ráno. Z krve ti stejně hodí číslo, budeš spekulovat, jestli je to dost nebo málo, a i při vzorném růstu ti nikdo nezaručí zdárné těhotenství.
Ano, i slabá čárka značí hCG, čili těhotenství (stokrát víc než veškeré příznaky). Ale na to, jak se to bude vyvíjet, budeš holt muset min. pár týdnů počkat.

Uživatel je onlineDeninina
Závislačka 3935 příspěvků 14.12.18 11:45

Ja nechapu potřebu delat 10 testu, zkoumat silu čárky a nervovat se. Jestli jste tam oba viděli aspon ducha, ms nedorazí, tak se za 2 - 3 týdny objednej k dr. Tam uz je jistá srdeční akce, at zas za týden nezakládás diskuzi, ze na utz neni nic vidět. At udelas cokoliv, postavis se na hlavu a u toho zpivat pisne plodnosti, tak to nepomůže. Je to buď a nebo. Vypadá to nadějně, tak si uzij svatky a mysli pozitivně ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >