Můžu být těhotná?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 17:26
Poradíte prosím ?????

Ahoj, s přítelem se snažíme 5mesicu o miminko 3dny mám zmeskané MS včera 11.12.jsem si dělala test měla jsem 2 //čáry jedna čára byla slabší tak jsem dnes šla k lékaři a dělali mi tam test a tam byla jen jedna čára koukal se mi i do pochvy a neviděl tam nic jen mi řekl že mám nateklou sliznici že mám přijít příští týden když nedostanu MS
a prosím vás poraďte mi můžu otěhotnět i přes tu sliznici? :( nechápu celou tu situaci zklamalo mě to :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aduš8
Závislačka 3036 příspěvků 12.12.18 17:29

A proč ti neudělal odběr na HCG? Zaplatila bych si ho jako samoplátce, budeš mít jistotu. Mně třeba test ukázal druhou čárku, ale ani 10 dní po vynechání nebyla tak výrazná. I podle UZ je těhotenství mladší, ovulace zřejmě byla později :nevim:

Tichošlápek
Extra třída :D 11582 příspěvků 12.12.18 17:34

Vysoka sliznice by odpovídala zacatku těhotenství, ale taky bych si došla na odběry

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 17:35

@Aduš8 nevím nějak tomu ještě nerozumím nejsem s tím vším vzkušena :( myslíte že bych mohla otěhotnět i přes tu sliznici? Může za to sliznice že jsem nedostala MS? :think:

ugluk
Hvězda diskuse 44195 příspěvků 12.12.18 17:37

Tak pokud jdeš k doktorovi den po slabě pozitivním testu, nemůžeš čekat ani ten černej miniflek v děloze a zvýšená sliznice je naprosto normální stav pro úplný začátek těhotenství. Takže má dr. pravdu - počkej, buď bude těhotenství prosperovat a pak už bude vidět víc, nebo zanikne, pak se rozkrvácíš a máš jasno.

zuza92
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 12.12.18 17:37

Mně tedy ten test přijde jako pozitivní. Já měla na začátku taky slabou čárku. Zkus znovu třeba za 3 dny :) .

karkarka
Závislačka 3065 příspěvků 12.12.18 17:39

U dr ti urcite nedelali test z ranni moci ktera je nejkoncentrova­nější.k dokto­rovi se chodi tak 10 az 14 dni po vynechani ms.driv je to k nicemu,protoze tam nic nevidi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 17:41

@zuza92 no jenom že nechápu proč u lékaře když mi dělala sestřička test tak tam byla jen jedna čára :think: no nevadí zkusím počkat a testovat zkusím Teda za 3 dny děkuji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 17:43

@karkarka aha tak to jsem nevěděla děkuji.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 12.12.18 17:43

Prosímtě dojdi si na odběr HCG z krve. Já letos byla, ráno ti vezmou krev a v poledne víš na čem jsi. Jen si to teda zaplatíš, ale mě to za to stálo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 17:47

@Serpentini dobře zkusím to :roll: děkuji.

zuza92
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 12.12.18 17:57

Jo jak už bylo psáno. Takhle brzy se má test dělat z ranní moči :) . A já byla u doktorky asi až měsíc po pozitivním testu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 18:01

@zuza92 aha a můžu se zeptat? Než jste zjistila že jste těhotná onemocněla jste? Protože já včera onemocněla a měla zimnici bolest v krku a mám rymu bolest hlavy a trochu se mi motala hlava bylo mi na zvracení a boli mě poprsí :think:

zuza92
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 12.12.18 18:07

Ne to jsem neměla, bolely mě jen záda. Ale to může být taky nějaká viroza.

ii-ivuska
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 12.12.18 18:51
@Anonymní píše:
Ahoj, s přítelem se snažíme 5mesicu o miminko 3dny mám zmeskané MS včera 11.12.jsem si dělala test měla jsem 2 //čáry jedna čára byla slabší tak jsem dnes šla k lékaři a dělali mi tam test a tam byla jen jedna čára koukal se mi i do pochvy a neviděl tam nic jen mi řekl že mám nateklou sliznici že mám přijít příští týden když nedostanu MS
a prosím vás poraďte mi můžu otěhotnět i přes tu sliznici? :( nechápu celou tu situaci zklamalo mě to :(

Sliznice v deloze právě musí nárůst, aby se mělo kam miminko zavrtat. Pokud nedojde k oplodnění,sliz­nice odchazi s menstruaci. Bez narostle sliznice neni těhotenství možné. Takze nadeje na těhotenství tady je. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >