Slabá menstruace a pálení v podbřišku

12.2.20 20:37

Slabá menstruace a pálení v podbřišku

Ahoj holky, už asi třetí měsíc za sebou mám slabou menstruaci. První dva dny jen malinko krve, a třeba třetí den začnu krvácet..ale čtvrtý den to už jakoby přestává. Cítím divný tlak v podbřišku a takové pálení.
Přítel se do mě sice udělal, ale bylo to právě až po menstruaci.
Test jsem si dělala včera a nevyšel mi.
Asi před dvěma lety jsem byla na potratu, tak nevím jestli s tím nemá něco společného.
Na gyndu se právě bojím jít, že by mi třeba řekli, že už nemůžu být nikdy těhotná..
Děkuju za jakkoliv reakci :srdce: :kytka:

Příspěvek upraven 12.02.20 v 22:27

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

949
12.2.20 21:11

@Tereza0077 No, ale co čekáš tady od nás? Pokud máš test negativní tak těhotná nejsi a pokud se ti najednou takto změnila menstruace, tak ti nezbyde nic jiného než to řešit s gynekologem. Proč hned myslet na nejhorší, že už nebudeš mít děti? 8o Hoď se do klidu a objednej se co nejdříve :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3030
12.2.20 21:37

To jako fakt? Co je za argument, že se do tebe udělal po menstruaci? To bývá ovulace… :roll: test sis dělala včera a to bylo jak dlouho od styku? Potrat před dvěma lety s tím má zřejmě málo společného, spíše tvoje nedostatečná péče o sebe sama. Co nějaká prevence apod. Nechápu proč by ti měli říkat, že nemůžeš mít děti… Kolik ti je proboha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.2.20 22:26

Nemusíte být přece hned arogantní :think: :nevim:
Pouze jsem se zeptala. A je jasný, že mám strach, když mi vyšel test negativní… Miminko by jsme totiž moc chtěli. Nechápu Vaše reakce.
Když prostě nevíte, tak nekomentuje, jednoduché ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3030
12.2.20 22:55
@Tereza0077 píše:
Nemusíte být přece hned arogantní :think: :nevim:
Pouze jsem se zeptala. A je jasný, že mám strach, když mi vyšel test negativní… Miminko by jsme totiž moc chtěli. Nechápu Vaše reakce.
Když prostě nevíte, tak nekomentuje, jednoduché ;)

Promiň ale notabene když plánujete dítě, tak je na místě nechat se gynekologicky vyšetřit… Možná se ti to nelíbí co jsme ti tu napsaly, ale je třeba být zodpovědná. Jinak to ti tady neodpoví nikdo, jelikož nikdo neví čím to může být, to je otázka na lékaře, ke kterému nechceš… Nechápu proč máš strach, když ti vyšel test negativní. Pravděpodobnost oplodnění v období ovulace je 25% a to ještě v určitém věku, neznamená to, že nemůžeš mít děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama