Krvácení 3x za měsíc

Anonymní
12.2.20 00:54

Krvácení 3x za měsíc

Prosím anonym z osobních informaci.
Prosím o radu zda jste se některá nesetkala s tímto problémem.
Už po třetí za měsíc jsem to dostala. Nejprve ms trvala 10 dnů poté Poté par dnů pauza, následně 5 dnů, poté 3 dny a pauza a dnes to mám již 4.dnem opět. Nejedna se o žádné špinění nebo slabounke krvácení, spíše střední až silné. Dle dr vyšetření není nic špatně ale mě to opravdu znepokojuje, krvácet víc jak polovinu měsíce a ještě Víckrát po sobě…jedna se vůbec o ms? Nesetkala jste se s tím některá? :nevim:…zavedené mám tělísko pro nerodičky, již 3.rok, predtim takovýto problém nebyl, jen občas nepravidelný cyklus.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

701
12.2.20 07:54

Já osobně tělísko nemám, ale myslím si, že se to u něj může stávat celkem běžně.
Slyšela jsem o případech, kdy začaly hormony bláznit až po delší době. Asi bych si s doktorem promluvila o tom, že by ti tělísko vyndal a zkusila bych to bez něj. Třeba se cyklus upraví a bude to v pohodě a můžete řešit jinou formu antikoncepce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.2.20 18:53

@LilyJane prave bohužel ne jediné co mohu mít je to telisko ze zdrav. duvodu…potom už jen kondom no

• Nahlásit
  • Citovat
701
12.2.20 20:36
@Anonymní píše:
@LilyJane prave bohužel ne jediné co mohu mít je to telisko ze zdrav. duvodu…potom už jen kondom no

Chápu. Sama asi nebudu mít jinou možnost, protože u mě po porodu nefunguje nízkohormonální HA (taky menses 3× za měsíc) a jinou mít nemůžu. Zatím ještě máme v plánu další dítě, takže tělísko neřeším, ale uvidím jak to bude.
Můžete ještě zkusit nehormonální tělísko. Třeba by vám to tak nerozházelo cyklus. Ale to už je na diskuzi s odborníkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.2.20 21:09

@LilyJane Tak uvidíte přeji vše dobré:) mne praveze lékaři tvrdí ze telisko nemůže rozhazet cyklus a ze je vše OK ze telisko za nic nemůže. Segra ho měla také a cele 3 roky problém..nakonec radši nechala vyndat a nemá nic..Neumím si ale představit se takhle jako žena nechránit pac partner kondom nemusí ale děti nechceme…no možná by bylo vhodne zkusit jiného lékaře.

• Nahlásit
  • Citovat
701
12.2.20 21:17
@Anonymní píše:
@LilyJane Tak uvidíte přeji vše dobré:) mne praveze lékaři tvrdí ze telisko nemůže rozhazet cyklus a ze je vše OK ze telisko za nic nemůže. Segra ho měla také a cele 3 roky problém..nakonec radši nechala vyndat a nemá nic..Neumím si ale představit se takhle jako žena nechránit pac partner kondom nemusí ale děti nechceme…no možná by bylo vhodne zkusit jiného lékaře.

No ty tělíska jsou problém. Moje kamarádka je má už tak 5-6 let a je s ním maximálně spokojená. Skoro jí vymizel menses, žádné problémy. Luxus.
Druhá trpěla několik let a pak si ho nechala vyndat. Taky všechno špatně. Prostě na to každá reaguje nějak jinak a člověk se nedobere ničeho ani na gyndě.
Změnit doktora je dobrý nápad, nebo si alespoň zajít někam jinam na konzultaci. Máte pravdu, že bez nějaké ochrany je to vždycky risk. Kolik na světě chodí lidí, kteří vznikli když si chlap „dával pozor“ a nebo kvůli vadnému kondomu. Je to vždycky risk. A co jsem zjistila, tak ani spásná pilulka po nic neudělá, když už ovulace probíhá a nebo proběhla.
Už aby byla nějaká antiko pro chlapy :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama