Slabá menstruace a příznaky - těhotenství?

9.4.20 21:41

slabá menstruace a příznaky - těhotenství?

Dobrý den,
25.3 jsem dostala menstruaci mela spozdeni 2 dny, trvala 6 dní obvykle mi trvá 7 dní a byla slabá, což ja mam vzdy hodne silnou menstruaci a mela jsem i takovou svetlou krev. A nyní už devátý den v kuse mi je špatně od žaludku, bolí me hlava, jsem unavena, mam bolesti v podbříšku jako bych to mela dostat a taky jsem 2 dny trochu spinila. Je možné že jsem těhotná? Těhotensky test jsem zatím nezkousela. Předem děkuju za odpovedi :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3042
9.4.20 21:45

Zrovna jsem uklidila vesteckou kouli, tak ráno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3234
9.4.20 21:50

Udělej si test. Jak my to máme vědět. Třeba máš zaražený prdy a ovulaci, viz aktuální „příznaky“. MS jsi měla, tělo není stroj, aby to bylo pokaždé na den stejné a se stejnou intenzitou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.20 21:55

Ptám se slušně, tak nemusíte odpovídat tak hnusně :think: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
529
9.4.20 21:57

Ach jo.. udělej si test, můžeš být těhotná i nemusíš, opravdu tady nejsou vědmy, které ti vidí do dělohy. Nic proti :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3234
9.4.20 21:59
@Jolinka11 píše:
Ptám se slušně, tak nemusíte odpovídat tak hnusně :think: ;)

Co je na tom hnusného? Odpovídám na dotaz. Když ti já napíšu, že mě bolí břicho, mám „příznaky čehosi“ a před 14ti dny jsem měla ms, ale i přes své podezření jsem si dosud neudělala tt, co mi na to odpovíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1147
9.4.20 22:02

@Jolinka11 tak napiš, až ho zkusíš :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1787
9.4.20 22:02

Udelej si test a nesleduj se tolik. V unoru jsi mela to samy, podle tvyho prvniho prispevku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.20 22:03
@Martha03 píše:
Co je na tom hnusného? Odpovídám na dotaz. Když ti já napíšu, že mě bolí břicho, mám „příznaky čehosi“ a před 14ti dny jsem měla ms, ale i přes své podezření jsem si dosud neudělala tt, co mi na to odpovíš?

No tak ještě jsem neměla čas zajít si koupit test, tak se jen ptám co si o tom myslíte. Nemám žádné zkušenosti, dítě jsem ještě neměla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1787
9.4.20 22:49

@Jolinka11 Ale tehotensky test umis pocurat, ze jo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3234
9.4.20 22:57
@Jolinka11 píše:
No tak ještě jsem neměla čas zajít si koupit test, tak se jen ptám co si o tom myslíte. Nemám žádné zkušenosti, dítě jsem ještě neměla.

Myslet znamená houby vědět. TT lze objednat i online přímo domů bez nutnosti někam chodit. To není o zkušenosti s tím, zda jsi již měla dítě. To je o logickém uvažování a znalosti základů biologie… Nechci působit tak, že bych tě nějak urážela, ale těchto dotazů je tady fůra. Nikdo zde nedostal odpověď, protože z nějakých příznaků nepoznáš vůbec nic a ve většině případů jde pouze o přehnané pozorování a sugeraci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
882
9.4.20 23:52

Nejsi těhotná, bohužel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
485
10.4.20 01:47
@Jolinka11 píše:

Tak jo, my si myslíme, že jsi trochu blbá a měla by sis udělat test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3042
10.4.20 03:35

Na blbou otázku blbý odpovedi :nevim:. Já když jsem dítě ještě neměla, tak jsem si udělala test když jsem nedostala MS v termínu a bylo to. Nic víc, nic míň

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama