Pachuť v puse

Anonymní
9.4.20 15:17

Pachuť v puse

Ahoj, chci se zeptat, asi taky plno z Vás má v těhotenství po jídle takovous jakous pachuť v puse. Já ji mám především po sladkém. Zajímalo by mě, zda vám na to něco zabírá. Už nevim jak se toho mám zbavit, je to velice nepříjemné, obzvláště po tom sladkém je to tak intenzivní, až se mi z toho chce zvracet. Budu ráda za jakoukoliv radu :))
A ještě dotaz: po porodu to vymizí že? :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

58722
9.4.20 15:21
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat, asi taky plno z Vás má v těhotenství po jídle takovous jakous pachuť v puse. Já ji mám především po sladkém. Zajímalo by mě, zda vám na to něco zabírá. Už nevim jak se toho mám zbavit, je to velice nepříjemné, obzvláště po tom sladkém je to tak intenzivní, až se mi z toho chce zvracet. Budu ráda za jakoukoliv radu :))
A ještě dotaz: po porodu to vymizí že? :D

Mam to samé, našla jsem i jakys odborný název.. Mě pomáhá renie :thinking:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
252
9.4.20 15:25

Také jsem měla vždy takovou divnou chuť v puse. :D Pomáhaly mi žvýkačky. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14639
9.4.20 15:33

Já ji měla do čtvrtýho měsíce nonstop. Pomáhalo jíst nebo žvýkat. Nic jinýho to není. Jestli to máš jen po sladkým, buď šťastná. Někomu se to ve třetím trimestru vrací…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.4.20 16:13

Jsem právě již na konci 5. měsíce a mám to skoro od samého začátku, tak od 5. týdne do teď. A pachuť mám po každém jídle, po sladkém je to jen silnější. Žvýkačky nemůžu ani cítit, tak ty vynechám ale renie zkusím, díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
254
9.4.20 21:26

Mě pomáhalo kyselé nebo nakládačky, po nějakém čase to přešlo samo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama