Slabá menstruace, negativní testy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1.7.22 05:23

Slabá menstruace, negativní testy

Hezky den,
vždy jsem zvyklá na dřívější příchod MS a silný prvni-druhý den. MS chodí mezi 24-27 dny nejčastěji.
Dne 10.6. jsem měla nechráněný styk (přerušovanou soulož). Ovulace měla být 15.6.

30.6. (28. den cyklu) mne začalo bolet v podbříšku jako při příchodu menstruace, krvácení se skutečně dostavilo, nicméně velmi slabě (cca 1 vložka na den) a světle červená až růžová krev. Zatím vůbec nedochází k zesílení..
Testy dělané 27., 28., a 30.6. negativní.

Je ještě brzy na prokázání pozitivního testu a nebo se mohu spolehnout, že došla MS?(miminko zatím neplánuji….)

Děkuji všem za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5113
1.7.22 05:38

Tehotna nejsi. Podle me jsi ve stresu (podle poctu testu a dalsich informaci) a to ovlivnilo tvoji mentruaci. Doporucuji pouzivat lepsi antikoncepci (nebo kombinaci dvou), kdyz miminko zatim nechces, at nemusis kazdy mesic stresovat, zda nejsi tehotna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.7.22 05:42

@Oriseka děkuji, doufám, že to tak bude. Je tedy
pravděpodobné, že 20 dní po styku, 15 dní po ovulaci by bylo již na testu něco vidět?

Nechám si předepsat znovu antikoncepci (přestala jsem ji užívat kvůli vedlejším účinkům..)
Ještě jednou díky za Tvůj příspěvek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5113
1.7.22 06:08

Ano, na testu by melo byt uz videt. Nemusis jit hned do HA, kdyz ti nesedi(ja jsem s ni treba dlouhodobe spokojena), ale pridat k te prerusovane soulozi treba nejakou barierovou metodu. Ona psychika je mocna. Holky, co se snazi pocit, tak si vklidu jen tou psychikou oddali mentruaci a privodi vsechny tehotenske priznaky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
1.7.22 07:04

Ahoj, po 34 roce se mi ráz na ráz zkrátil cyklus z 29 dní na 26 a menstruace zeslabla, prakticky na 1 den slabě a pak už jen 2 dny slabé spinění. Jaké bylo moje zděšení, když mi gynekolog řekl, že by to mohl být problém při otěhotnění kvůli nízké sliznici a krátké lutealni fázi. Pro jistotu jsme to začali řešit hned a do půl roku pomocí progesteronu jsem otěhotněla.
Tak jen rada, kdyby se ti takto slabá menstruace objevovala i v dalších cyklech.
Jinak slabě pozitivní test z moči jsem měla až 3 dny po očekáváné MS.
Ať ti to dopadne jak si přeješ ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.7.22 16:26

Udělat si ještě test?

Hezký den,

vždy jsem zvyklá na dřívější příchod MS a silný prvni-druhý den. MS chodí mezi 24-27 dny nejčastěji.
Dne 10.6. jsem měla nechráněný styk (přerušovanou soulož). Ovulace měla být 15.6.

30.6. (28. den cyklu) jsem začala krvácet, ale velmi slabě (růžová a světle červená krev). Velmi slabě mi toto trvalo asi 3 dny.

15.7. jsem si ještě dělala test a negativní.
Myslíte, že měsíc po styku již toto mohu považovat za definitní? Příznaky těhotenství nepociťuji (změny chutí, čichu, nálad, nevolnost…), ale zaskočila mě,,menstruace``, která přišla později a velmi slabá…

Všem děkuji:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat