13 tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.6.22 18:54

13 tt

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli pozná gynekolog, že jsem ve 13 tt? Dneska jsem byla na preventivce a nic neříkal. Vyšetření bylo i že mi dovnitř strčil vaginální sondu. Myslíte že by to hned poznal při zavedení?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
967
30.6.22 18:57

No to poznal. 13 už je dost 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
969
30.6.22 18:59

Ve 13. týdnu má dítě okolo 6 cm, to už by opravdu nemohl přehlídnout

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5032
30.6.22 19:14

Ano na 100%

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3311
30.6.22 19:30

Já jsem zrovna 13+5 a nejde to prehlidnout ani na mě :mrgreen: Jinak gynekolog to vážně přehlédnout nemůže :nevim: Děloha je několikanásobně zvětšená, plod už je velký, já teď podle posledního měření 7cm a pár mm k tomu, takže není šance, aby si toho doktor nevšiml :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
30.6.22 19:37

Co je to za dotaz? Ty jsi ve 13tt nebo jsi to už 7 týdnů nedostala a myslíš si, že jsi těhotná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TRG
3203
30.6.22 20:22
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli pozná gynekolog, že jsem ve 13 tt? Dneska jsem byla na preventivce a nic neříkal. Vyšetření bylo i že mi dovnitř strčil vaginální sondu. Myslíte že by to hned poznal při zavedení?

Poslední dobou se tady tyhle dotazy objevují v určitých obměnách… Jestli je možné těhotenství přes všechny testy negativní, přes kontrolu u doktora, přes kalhoty, kalhotky atd. Tak jestli je tenhle další ze série, tak: NE, NEJSI TĚHOTNÁ, ALE JISTÁ SI MŮŽEŠ BÝT AŽ ZA NECELÝCH 9 MĚSÍCŮ OD POSLEDNÍCH INTIMNOSTÍ.

No a jinak: Máš vynechanou MS a / nebo pozitivní test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
967
30.6.22 21:40
@Velešínka3 píše:
Co je to za dotaz? Ty jsi ve 13tt nebo jsi to už 7 týdnů nedostala a myslíš si, že jsi těhotná?

Taky jsem si rikala :palec: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.22 22:50

Test mi ukazuje jednu čárku, ale nevím jestli mu mám věřit. MS mám nepravidelnou a nebo špiním jeden den.

• Citovat
  • Nahlásit
34526
30.6.22 22:54
@Anonymní píše:
Test mi ukazuje jednu čárku, ale nevím jestli mu mám věřit. MS mám nepravidelnou a nebo špiním jeden den.

testu nevěříš, doktorovi nevěříš, tak počkej ještě 27 týdnů a uvidíš, jestli začneš rodit,,
a už pro jistotu nesexuj, nejsi na to zralá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37238
30.6.22 23:04

Tak pokročilé těhotenství už nejde lékařsky přehlédnout. Zvětšenou dělohu už jde poznat pohmatem břišní stěny a měl by to poznat nebo aspoň mít podezření i praktický lékař při preventivní prohlídce, kdyby v té době dělal. Taky prohmatává břicho.

Šance, že by to nepoznal gynekolog, je nulová.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TRG
3203
30.6.22 23:18

A ty jsi byla na preventivní kontrole?
Nebo jsi byla u doktora kvůli problémům s cyklem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat