Slabá menstruace – můžu být těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.05.19 12:05
Slabá ms- můžu být těhotná?

Ahoj holky, měla bych na vás otázku. Už podruhé se mi stalo, že jsem měla slabší ms. Teď naposledy přišla navíc o pět dní dříve a trvala jen dva dny, potom pouze slabé špinění které nebylo ani na intimku.. navíc byla slabší než obvykle. Těhotenský test vyšel negativní, ale po přečtení příspšvků v diskuzích vím že to není 100% jistota. Navíc mě už asi měsíc pobolívá v podbříšku, jako bych měla ms dostat každným dnem. Střídavě na levé a na pravé straně a občas se mi zamotá hlava. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Může se jednat o těhotenství, nebo zbytečně plaším?

Reakce:
lucije28
Ukecaná baba ;) 1700 příspěvků 31.05.19 12:08

Tak když máš negativní TT, tak asi nebudeš těhotná. Nikdo ti to neřekne. Skoč si buď na odběr krve jako samoplátce, nebo UTZ, kde na Tebe budou koukat nejspíš podivně :mrgreen:, MS proběhla, ikdyž slabší, negativní TT.
Opravdu se to tu řeší dennodenně a nikdo ti od obrazovky nepoví.. :zed:
Někdo byl, někdo nebyl apod… :lol:

J.O.V
Kecalka 377 příspěvků 31.05.19 12:08

Nevím co čekáš za rady, ale nikdo ti nenapíše nic jiného, že můžeš a nemusíš. Musíš prostě počkat a uvidíš jak to dopadne ;)

Uživatel je onlineTableta
Kelišová 5118 příspěvků 31.05.19 12:09

Těhotenství to nebude. To bude nějakej hormonální výkyv, možná cysty? Konzultovala bych to s gynekologem.

P4ja
Echt Kelišová 9445 příspěvků 31.05.19 12:18

Řekla bych že na 99 procent plašíš. Negativní test mají ženy, kterým se HCg nevylučuje do moči a nebo testují příliš brzy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.05.19 13:19
@Tableta píše:
Těhotenství to nebude. To bude nějakej hormonální výkyv, možná cysty? Konzultovala bych to s gynekologem.

Cysta mě taky napadla, ale nezpůsobuje spíš zpoždění? Určitě za gynekologem zajdu, protože tohle se mi ještě nikdy nestalo a už vůbec ne hned dvakrát za sebou. Jen mě zajímalo, jestli se to třeba někomu taky nestalo a čím to bylo.

Váš příspěvek
Reklama