Slabost při nemoci u čtyřleté

Anonymní
11.12.18 21:33

Slabost při nemoci u čtyřleté

AHoj, chtěla jsem se zeptat zkušených maminek, protože už vážně kam s tím.
Před týdnem se mi dcera dusila kvůli Laryngitídě, celý týden Opravdu celý týden měla horečky :nevim:Žádný z léku, který jí dávám nepomáhá. Ani na kašel ani na horečky :zed: Horečky teda od neděle od večera nemá, ale je na í vidět, že fakt dobrá není. Normálně je to velmi živé ukecané dítě, kterého je všude dost, ale teď neustále spí, nemá chuť k jídlu, nemá chuť k ničemu. Vemu si ji do obýváku, aby se aspoň mohla koukat na pohádky, ale stejně si zaleze pod peřinu a spí. Po včerejší náštěvě doktorka krom toho, že jsme si odnesli další léky, které stejně nepomáhají, jsme se nic nedozvěděli. Jen jí vzali krev z prstu a to je vše. Zajímalo by mě jetli je tohle normální, tenhle stav.Je fakt špatná a když srovnám, jak se chová normálně a jak teď tak mě přepadá strach, jestli to není něco daleko horšího. Je tohle normální?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7552
11.12.18 21:37

Je nemocná, a tim i schvacena.. to si myslím k nemoci patří a zbytek se řiď lékařkou. Z krve zjistili co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
637
11.12.18 21:41

Ono to trva, nez se dite dostane zase do kondice.Kor po tydnu vycerpavajicich horecek. Uvidis, co zjisti doktorka z krve, jeste bych se s ni pripadne poradila. Z vlastni zkusenosti muzu rict,ze to chce cas. Preji, at je mala brzy v poradku :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7572
11.12.18 21:44

Buď ráda, že spí a nabírá sílu. Můj roční má šílený kašel, rýmu, přes den nechce téměř spát, jen si hraje,jakmile se pokusím o uložení, nebo si nedejbože lehnu s ním, řve, jako když ho řežou. Večer dostal horečku a stejně jsem ho nedostala do postele dřív, než normálně. :nevim: pořád si říkám, jestli to jeho tělíčko má příležitost regenerovat :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7531
11.12.18 21:44

A ty ATB jí tedy nezabraly?? Nebolelo jí hodně v krku a klouny??
Mi to totiž strašně připomíná sebe, když jsem měla mononukleozu, jen jsem ležela a spala, bolelo mě neskutečně celé tělo a skoro jsem nejedla. A tedy po dobrani posledních ATB jsem se osypala(lecili mě na angini).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
323
11.12.18 21:51

@medunka23 tak to mel muj triletak skoncil v nemocnici a ze ma angina ze mu zacina pritom pres 39 mel uz vic nez 10 dni a pres 40 dva dny zpetne rekli po x mesicich ze prodelal mononukleozu proto mi porad spi. 14 dni po tom mel zapal plic takze na anginu " antb na zapal plic nakonec dvoje antb a cely leto bylo decko uplne mimo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
637
11.12.18 21:55

@Balua
Teda,to je sila,to jste si uzili :( Tak z krve to zjisti,co holcicce schazi nebo je to jen vycerpanost po nemoci. Drzim palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.12.18 22:14

A při odberu krve z prstu měla tedy jakou hodnotu crp? Vím jak se cítíš… Dcerka když je nemocná tak je těžké ji udržet v posteli. Jednou to ale bylo jinak, byla hrozně spavá atd..taky se mi to nezdalo :hug: . A zjistilo se, že má zánět ledvin ..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61125
11.12.18 22:22

No a co ukazal ten odber z prstu? Anemie po nemoci? CRP? Pokud je vse v poradku, tak je proste slaba, at odpociva. U nas to kdysi taky trvalo tyden, usinala behem hrani na koberci. Pak jsem se nakazila ja a tyden po nemoci jsem byla vysilena uplne stejne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7531
11.12.18 23:13

@Balua no já měla to štěstí v tom, že mi bylo 20 a než jsem šla k lekarce na další kontrolu, mi volala známá, ať si řeknu o testy na mononukleozu, že takhle vypadá a hlavně ty lékaře to zmate, že jsou priznaky spíš anginovite. Takže jsem sice byla za rypnu, když jsem přišla, zatukala a že bych chtěla testy na mononukleozu, ale fakt pak sklapla.
Jinak trdy se priprav, že ta únava tam už pořád bude, od ty doby jsem víc unavenejsi a hlavně dřív, byla jsem na to tedy i upozorněna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
323
12.12.18 09:53

@medunka23 ma silnejsi a slabsi sny nekdy radi jak tajfun nekdy jen polehava je teda často nemocny to pak jen spi a spi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama