šlapací autíčko?

Anonymni
18.5.09 11:52

šlapací autíčko?

zdravím.máte nějakou zkušenost se šlapac.autama nebo něčím podobným?.malý rád drandí na odrážedlech ale jsou takové malé ráda bych mu koupila šlapajdo ne drahé a tak.jedeme k babičce má velkou zahradu tak aby si vyhrál.má 16 měsíců.nebo sem s nějakýma nápadama.moc díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

146
18.5.09 11:54

nebyla jsem přihlášena .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4419
18.5.09 15:09

Ahojda, šlapací autíčka nebo něco podobnýho max doporučuju!!! Honzík dostal ke druhým narozeninám šlapací traktor s vlekem, všichni jsem se na něj složily, tak se koupil dražší, ale dodnes na něm drandí. Je fakt, že krátce po těch druhých narozkách nedošlápl na ťapky a než pochopil to šlapání a tak, tak to taky chvíli trvalo, ale jde o cvik. Teď na něm vozí písek a hlínu a jezdí na něm tak moc, že už na zadním (plastovém) kole je ďoura, jak je to oježděný :roll: . Rozhodně to pro malé děti já osobně schvaluju víc, než ty autíčka na pohon, na tomhle mají aspoň pohyb :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
146
18.5.09 22:17

já jsem na ten traktůrek koukala je super.asi do toho investuji.díky za tip

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2032
8.3.11 14:40

prosím tě packa jaký traktor ste malému úpořídily? já stále nevím, stále se nemohu rozhodnout…kupovaly jste mu ten prov ětší děti? v té kategorii 3 roky a výš nebo v té menší 2,5 roku a výš?

já už byla skoro ropzhodnutá, objednala jsem ten menší, ale řízením osudu, ačkoliv ho měly na stránkách, nakonec sem po týdnu kdy se nic nedělo, zjistila že ho nemají..a nemohou ho u dodavatelů sehnat..do thoo mi manžel začal sýškovat, že to cyrilek neuřídí a nebude ho to bavit..tak váhám, zdali to nekoupit déle a tudíž ten větší… tak budu vděčná za jakoukoliv radu a hlavně tu zkušenost :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
avl
1.4.11 23:02

Od kolika měsíců vám děti dokazali jezdit a ovládat šlapací traktor, auto a pod? Uvažuji v jakém věku ho má smysl koupit. Různí vyrobci uvadějí min. věk od 1,5 - 2,5 roku.

• Nahlásit
  • Citovat
avl
5.4.11 19:11

To opravdu nemá více lidí zkušenosti se šlapacími hračkami?

Konkrétně by mě zajímal šlapací traktor od kolika s ním děti dokážou jezdit, si myslím, že výrobci zbytečně udávají vysoký minimální věk aby se jistily, takže by mě zajímali praktické zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
3529
5.4.11 19:17

My přemýšleli nad šlapacím autem teď,hlavně ze zdravotního hlediska,ale nakonec jsme nesehnali žádné,které by mělo šlapky vpředu,tak má malý tříkolku,dali jsme mu jí na okoukání přes zimu a teď zjara se na ní krásně naučil,takže kolem 2,5-3 let si myslím,že je dítě schopné,samozřejmě zase jak které.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama