Reklama

Trojkolky s vodícíc tyčí-ano, či ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eemii
Neúnavná pisatelka 16952 příspěvků 26.04.09 17:38
Trojkolky s vodícíc tyčí-ano, či ne?

Holky predem se omlouvam,jestli podobne tema jiz existuje,ale jsem blbka a nenasla jsem..
Zvazujem koupi teto trojkolky 3v1,ale nazory na ne se velmi odlisuji..
Jedni tvrdi zbytecnost,druzi super vec,uzili jsme..
Take pry kdyz ditko doroste do veku,kdy je schopno samo slapat,je trojkolka je prd,pac slapky jsou na prednim kole a tudis to dite neuslape,je to drina..
Co myslite?

Reklama

Reakce:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 26.04.09 18:26

My jsme měli, pak se rozbila a já velmi ráda vzala peníze místo nové (naštěstí jsem dostala na výběr). Myslím, že když už tříkolku, tak kovovou a rozhodně ne se šlapakami na předním kole. Když dítě přestane šlapat, přeletí přes řidítko. Pokud to teda vůbec ušlape. Naše Anežka se to nenaučila do té doby, než se tříkolka v záruce rozbila, pak dostala kolo s přídavnými kolečky a po pár týdnech na něm jezdí jako drak. Pro dítě mezi 1,5-2 lety to určitý smysl má (myslím ta tříkolka na tyči), ale přeci jen si myslím, že je lepší mít dítě v kočárku nebo na odrážedle a pak přejít rovnou na kolo (s přídavnými kolečky je jako ta tříkolka, ale vydrží dýl a nehrozí, že když dítě přestane šlapat a nechá nožičky na šlapkách, přepadne přes řidítka. Já s tím osobní zkušenost naštěstí nemám, ale můj táta mě od toho odrazoval, že on takle „lítal“ dost často. A to, že takové tříkolky děti neušlapou, je druhá věc.. Toť můj názor, nejspíš se tu objeví jiné, které mají s tříkolkami dobré zkušenosti. Asi jsme neměli moc kvalitní tříkolku.

Mikulenka
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 26.04.09 18:46

Ahoj,
tak nekde to tu je uz jsem tam psala :wink:
My meli jednu pujcenou v CR,male bylo 10mesicu.
Travila v tom hrozne casu,moc se ji to libilo.Ted ji dostala k narozkam a neni prochazky bez „motorky“ jak tomu ona rika :lol: Hrozne ji to bavi.Kocar nema moc v lasce a slapadlo,zatim jen kousek-doma,jeste ji to nejde.
Takze mi ji vyuzivame maximalne.
Slapky mame na prednim kole,ale co jsem tu cetla tak holky psaly ze deti to neuslapnou,ze je pak potreba normal trikola,se slapkama pod telem.
Doma jsme meli kovovou s gumovyma kolama,ta byla fakt super,tady jsou jen umele,ale myslim to bude stacit na par mesicu a pak koupime normal trikolu..
""http://img27­.imageshack.us/im­g27/9796/1007649­.jpg:http://img27.imageshack.us/…/1007649.jpg /> ""http://img27­.imageshack.us/im­g27/5237/1007708s­.jpg:http://img27.imageshack.us/…1007708s.jpg

https://www.emimino.cz/modules.php?…

a jeste je neco tady

https://www.emimino.cz/modules.php?…

Eemii
Neúnavná pisatelka 16952 příspěvků 27.04.09 14:12

Holky dik moc,nazory jsou vselijaky takovy i makovy,jeste to zvazim,ale nejspis nekoupim,protoze to by bylo fakt od 10.mes.do 1,5 roku a to jsou fakt zbytene vyhozeny penize..

pet14
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 28.04.09 18:58

Ahojky, my jsme to taky uznali jako za vyhozené peníze. Malý zacal od 14 mesicu jezdit na odrazedle.(klasika auticko).Do te doby jen na nej vylezal a slezal (dostal jej v roce). Ze zacatku moc nechapal, ale ja uvazala na volant kus provazu a tahala ho. Z kopce to jelo samo. Brzy si ho moc oblibil. Pak jsme presli klasicky na motorku odrazedlo a trojkolku jsme objevili az letos ve dvou a pul letech. Mame po znamych obyc cervenou kovovou , slapky na zadni kola. Jeste ale nechape, ze ma slapat, tedy ze pokud slape, tak jede:-) Uprimne se mi ani ty plastove moc nesednou, protoze v chladnejsim pocasi se dite na odrazedle odrazi a pohybuje, na plastove trojkolce (diky svemu veku) sedi a je bez pohybu. Malokdy to nektere mamci pochopi a vyoblikaj dite tepleji - jak v trojkolce, tak i v kocaru se sedi,ale ma treba deku atd… Pravda, vypada to hezky a efektne,ale v mem okoli, se u zadne z kamaradek neujala. Ted u nas vede kolo odrazedlo, cekame ale az nam dorostou nozky:-), zkousime i malou kolobezku, to nam jde lepe…

jeni
Ukecaná baba ;) 1228 příspěvků 02.05.09 12:40

Ahojky, my mame trojkolku Chippolino a mala je z ni nadsena, jsme s ni venku hodne casto. Je fakt, ze je to asi „vozitko“ jen na chvili, ale Tyne se v ni libi a aspon jsou ty vychazky jinaci, nez kdyz musim tahat kocarek. Takze u nas trojkolka jednoznacne ano.

lucka25
Ukecaná baba ;) 2431 příspěvků 02.05.09 12:44

Ahoj my máme kovovou trojkolku s tyčí ano,je to vozítko pro malého,ale líbí se mu zatím víc než motorka takže za nás ano.Je pravda,že je to nachvilku,ale malému se to moc líbí a ted nechce ani s ničím jiným ven.

Mikulenka
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 04.05.09 03:14

Tak u nas je trojkolka v denodennim provozu-mala jak ji v prizemi vidi hned vola BRRR(na motorku :lol: )
Vyuziti bude pocitam celkove neco pres pul roku,ale maximalni.Vyslo nam to ted na jaro,takze pocasi idealni :wink:
S kocarem by venku tak dlouho nevydrzela,takze stridame a je to super.
Bohuzel mame plastova kola a mame je uz dost prosoupana a nekterych mistech brzy budou diry :roll: -takze my ji urcite „dodelame“ :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >