atuo WADER

Anonymni
22.4.09 22:12

atuo WADER

Nemáte někdo zkušenosti s autem WADER GIGANT TRUCK cca 600,–Kč? přemýšlím, jestli ho koupit synovi k 1. narozeninám. Díky Alča

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22.4.09 23:00

Ahoj, k prvním narozeninám mi nepřipadá vhodné. Myslím, že si s ním vyhraje až tak nejdřív za rok - pochopí sklápění a tak. K prvním narozkám u nás bylo odrážecí autíčko s různýma zvukama a v druhém případě cyklosedačka. Tohle auto bych nechala k druhým narozkám. Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1748
22.4.09 23:41

ahojky Alčo :wink:

my ho máme a spokojenost veliká. koupili jsme ho když bylo Mišákovi cca 15 měsíců. hrál si s ním už v té době a teď si s ním hraje už jeho sestřička. nakládá do něj písek, tlačí ho po zahradě, jezdí na něm.

teď ho kupovala i kamarádka z únorňat 2008 pro svého synka. a vím, že ho měly i další kamarádky pro prťata okolo 1 roku.

myslím si, že je stabilnější a hezčí než klasická Tatra. jo a asi bych uvažovala i o tom valníčku k němu. ten se mi taky moc líbí a tak ho asi dokoupím.

Jitul

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.4.09 08:52

A můžete mi prosím napsat rozměry? Chtěla bych ho mít na písek a klasická tatra mi přijde moc velká, chtěla bych něco, co může vozit po písku. nebo je lepší koupit od Wadera to menší autíčko za cca 200-300kč? To mi ale nepřijde tak stabilní.

• Nahlásit
  • Citovat
1748
23.4.09 11:08

rozměry jsou 55,0×36,5×32,0 cm a váha 2,220 kg. je širší, ale kratší než klasická Tatra.

hledám fotku malýho s autem, abych ti jí sem vložila :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.4.09 21:00

to by bylo supe, kdyz byste nasla fotku. Dekuji Alča

• Nahlásit
  • Citovat
1309
18.5.09 09:44

Ahoj taky máme tyto auta WADER GIGANT TRUCK.Malý je má nejraději.Má nákladní auto a pak ještě traktor s valníkem.Věčně na tom sedí a odstrkuje se.Pro něho to byl ten nej dárek , jaký mohl dostat,jelikož na všem co šlo se vozil nebo jezdil.
Náklaďák dostal od své tety ke druhým narozeninám a traktor s valníkem jsme mu koupili k vánocům.Líbí se mi na nich , že děti unesou (a že ten náš raubíř na nich dělá psí kusy) a že nemohou nic na těch autech spolknout nebo se o ně zranit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama