Panenka Baby born

3384
23.4.09 14:23

Panenka Baby born

Ahojik všem,

máme baby born a dneska jsem se rozhodla že to Elišce vyndám kompletně. V návodu jsem zjistila že při stisknutí ramínka má pískat ale ono se tak neděje.
Jo a ještě krmení lahvičkou mě přijde divné. Že se musí hodně na tu lahvičku tlačit.

Prosim a info jak ta panenka má správně fungovat a jak postupovat při krmení asi to nedělám správně.

Díky petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2901
23.4.09 14:34

Ahoj mamulinko - neporadím (máme sice taky baby born, ale s magickýma očima, vy máte jiný typ).
Zaujala mě ale jména tvých cácorek:) mám to úplně stejně, jen obě o trošku starší:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
lentillka
24.12.09 10:24

baby born

Zdravím, píšete, že máte Baby Born s magickýma očima…koupili jsme ho holkám pod stromeček, ale krom toho, že zavírá oči na růžový dudlík se nám nepodařili zprovoznit ostatní funkce, které u této panenky obchodník sliboval - pláč, smích, slzy… Neporadíte ? Třeba jen děláme něco špatně. Návod v češtině u panenky nebyl. Předem děkuji. Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
žavenka
2.2.10 21:50

baby born

Dobrý den, máme ten samý problém a zatím se nám nepodařilo, aby panenka správně fungovala. Tak jsem se chtěla zeptat, zda už se vám to podařilo.

• Nahlásit
  • Citovat
Gorousee
26.7.11 17:26

baby born s magic.očima

zdravím, mohu se zeptat, zda-li se vám podařilo zprovoznit panenku baby born s magic.očima? Máte verzi holčičky nebo chlapečka? Uvažuji o koupi chlapečka pro našeho chlapečka k naučení na noční, že by to od panenky chlapečka odkoukal, jen nevím, jestli má verze chlapečka také pindika, nebo zda-li se liší jen barvou oblečení? Poradí někdo prosím?

díky případně moc :-)

gorous

• Nahlásit
  • Citovat
5
26.7.11 17:51

zdravím, mohu se zeptat, zda-li se vám podařilo zprovoznit panenku baby born s magic.očima? Máte verzi holčičky nebo chlapečka? Uvažuji o koupi chlapečka pro našeho chlapečka k naučení na noční, že by to od panenky chlapečka odkoukal, jen nevím, jestli má verze chlapečka také pindika, nebo zda-li se liší jen barvou oblečení? Poradí někdo prosím?

díky případně moc

gorous

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama