Šlapací TRAKTOR SMOBY

15
21.4.10 10:17

Šlapací TRAKTOR SMOBY

Maminky,
prosím máte některá zkušenost, teda spíš Vaše ratolesti :lol: , se šlapacím traktorem Smoby? Zajímalo by mě, zda se s ním dá jezdit i po TERÉNU (trávník, polní cesta) nebo je vhodný pouze na rovné povrchy (silnice, chodník)? Přemýšlíme, že ho koupíme synovi k 2. narozeninám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24324
21.4.10 10:25

Ahoj,doma nemam.Ale teren pole zvlada.To vim. :-D .maji ho pribuzni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18313
21.4.10 10:33

Zkus se podívat po šlapacím traktoru z Kyjovanu Kyjov. Drnový trávník zvládne (měli ho kluci od sestry) a navíc by měl být výrazně levnější než SMOBY (záleží ale, kde ho kupuješ). Na plastových kolech má úzké pryžové obroučky, takže neklouže ani na vlhkém chodníku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
21.4.10 10:36

Ahojky,
podobný traktor máme doma (teda na zahradě) a je super, polňačku vyzkoušenou nemáme, ale nerovný terén a trávu zvládá v pohodě!
Je jasné, že na hřišti nebo po cestě jezdí líp, ale mírný terén zvládá.

Jen teda nevím jestli malý zvládne šlapat, podle toho jak vidím Kubíka tak je to celkem náročné, ale možná je to tím, že už je na něho dost veliký :roll:

Každopádně se bude malému líbit a užije si s ním!
Pokud můžu poradit tak ho zrovna kupte i s vlečkou (tu my nemáme)

Jo a tady máš jednu fotečku pro představu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
692
21.4.10 12:09

Náš kluk na něm jezdil pořád, v trávě je to těžší na ušlápnutí ale po tvrdám terénu je to snažší. My máme tento i s vlečkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
7.10.10 12:57

Dotaz na traktor

Dobrý den,
teď pročítám zkušenosti se šlapacím traktorem a narazila jsem na Váš příspěvek na emimino - chtěla jsem se zeptat, jakou to máte značku traktoru a do kolika let myslíte, že ho bude moci prcek užívat? Kolik je tomu Vašemu řidiči na obrázku:-)? Moc děkuji za odpověď…Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
758
9.11.10 07:05

Holky a myslíte že není ,,pozdě" kupovat ten traktůrek pro tříletáka? My o něm uvažujeme že ho malýmu koupíme na Vánoce a to bude mít 3roky..nebude pak na jaře už na to ,,velkej"? Doma sním krosit může ale aby to pak využil i na ven :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
9.11.10 08:03

Ahoj,
schválně jsem v těch našich milionech fotek vyhledala tu co jsem vkládala abych věděla kolik na ní Kubíno měl :roll:

Kubík měl 3 roky a 3 měsíce a na traktoru byl jak vosa na bonbonu :roll:
Celkem špatně se mu na něm už šlapalo, protože byl na to veliký a měl moc dlouhé nohy :nevim:

Já si myslím, že pro 3leťáka už je ten traktůrek moc malý :think: :nevim:
Záleží na tvém uvážení!

Příspěvek upraven 09.11.10 v 08:03

• Nahlásit
  • Citovat
1826
9.11.10 08:03
edik372 píše:
Holky a myslíte že není ,,pozdě" kupovat ten traktůrek pro tříletáka? My o něm uvažujeme že ho malýmu koupíme na Vánoce a to bude mít 3roky..nebude pak na jaře už na to ,,velkej"? Doma sním krosit může ale aby to pak využil i na ven :wink:

ediku,řešíme stejnou situaci,malému budou sice 3roky v březnu a budeme kupovat ten větší,…je to tuší od 3-7 let,s posuvnou sedačkou-je to traktor john deere 6920,takže tam problém nevidím,je i drazší,ale raději větší než ten malý,kterej by mu vydržel sotva rok…stejně dřív jak na jaře a v letě se nevytáhne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
758
9.11.10 08:38

Veroniko děkuji za odpověd :wink: Já myslela že na té fotce má syn víc roků :-)
Hmm taky vymyslím jiný dárek :wink:

Klorane já právě do toho nechci investovat tolik :oops: myslela jsem tak ty 2tis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1826
9.11.10 10:40
edik372 píše:
Veroniko děkuji za odpověd :wink: Já myslela že na té fotce má syn víc roků :-)
Hmm taky vymyslím jiný dárek :wink:Klorane já právě do toho nechci investovat tolik :oops: myslela jsem tak ty 2tis.

stojí přesně 2450,– v obchodech obvykle kolem 4tis…u nás je to taky pálka na peníze,ale raději dáme nějakou korunu navíc,než to kupovat zbytečně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
758
10.11.10 09:39

Klorane to máš pravdu že raději připlatit než to koupit zbytečně..asi vezmu malýho do obchodu a posadím ho na to at vidím jak je k tomu velkej. On je drobnější tak uvidím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2032
27.2.11 23:27

ahoj holky, zvažuju koupi traktoru pro našeho kloučka ke druhým narozeninám- máme trochu posunuté oslavy :-)

jen nevím, jestli dvouleté dítě je schopno zvládnout šlapání? a ke konci diskuze vyplývá, že pro 3 leté dítě je už traktor zase malý…tak nevím…nechce se mi investovat na rok…máte nějaké zkušenosti se šlapacím traktorem pro dvouleté dítě, ovšem s takovým traktorem který je na delší dobu? popř. tam je možnost nějaké variability, a traktor se přestaví s tím jak dítě roste?

děkuji moc za vaše odpovědi či zkušenosti..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
28.2.11 06:47

My máme ten traktor pro menší děti - dcera má skoro 2 roky a 100% by na něm neušlápla :think: :nevim:

Co vzít malého do obchodu a traktůrek vyzkoušet tam?
Sice bude asi vyvádět, když ho budete z traktůrku sundávat, ale za zkoušku to stojí!
Takové malé děti ještě nemají rozum z toho jestli traktůrek uvidí před narozeninama a pak ho dostane :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
374
6.3.11 19:46

Máme stejný traktor jako Céčko, je to super věc. Kupovali jsme ho synovi ve 2,5 letech a ještě teď v pěti letech v něm vozí mladšího brášku… :lol: Vzhledem k tomu, že máme velký obývák s kuchyní, mohl jezdit přes zimu doma, takže jsme ho opravdu hodně využili a myslím, že ani nebyl nijak zvlášť drahý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama