Šlapací traktůrek Hecht

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jindriska30
Nováček 8 příspěvků 26.11.17 21:35
Šlapací traktůrek Hecht

Dobrý den, můžu poprosit o zkušenost s tímto šlapacím traktorem. Zajímala by mě kvalita zpracování a zda-li je uváděné věkové rozmězí 3-6let reálný. Zaujala nás u tohoto typu přední vyklápěčka, ale nikde nemůžu najít recenze.
děkuji
 https://cz.hecht.cz/…-s-privesem/?…

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinearada
Extra třída :D 11110 příspěvků 26.11.17 23:05

Před 9. lety jsem kopila už používaný peg perego, jezdilo na něm u nás 6 dětí a klidně i 11. letý vnuk. Už jsem ho chtěla někomu darovat, ale děti jsou proti.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

Začal brutální lynč na Plekance! Kdo ale rozehrál hru s bulvárem?

Když hokejista Tomáš Plekanec (35) oznámil rozchod se svou ženou Lucií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama