Šlapací traktůrek Hecht

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jindriska30
Nováček 10 příspěvků 26.11.17 21:35
Šlapací traktůrek Hecht

Dobrý den, můžu poprosit o zkušenost s tímto šlapacím traktorem. Zajímala by mě kvalita zpracování a zda-li je uváděné věkové rozmězí 3-6let reálný. Zaujala nás u tohoto typu přední vyklápěčka, ale nikde nemůžu najít recenze.
děkuji
 https://cz.hecht.cz/…-s-privesem/?…

Reakce:
arada
Extra třída :D 14494 příspěvků 26.11.17 23:05

Před 9. lety jsem kopila už používaný peg perego, jezdilo na něm u nás 6 dětí a klidně i 11. letý vnuk. Už jsem ho chtěla někomu darovat, ale děti jsou proti.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >