Reklama

Šlapací traktůrek Hecht

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jindriska30
Nováček 10 příspěvků 26.11.17 21:35
Šlapací traktůrek Hecht

Dobrý den, můžu poprosit o zkušenost s tímto šlapacím traktorem. Zajímala by mě kvalita zpracování a zda-li je uváděné věkové rozmězí 3-6let reálný. Zaujala nás u tohoto typu přední vyklápěčka, ale nikde nemůžu najít recenze.
děkuji
 https://cz.hecht.cz/…-s-privesem/?…

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinearada
Extra třída :D 12651 příspěvků 26.11.17 23:05

Před 9. lety jsem kopila už používaný peg perego, jezdilo na něm u nás 6 dětí a klidně i 11. letý vnuk. Už jsem ho chtěla někomu darovat, ale děti jsou proti.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >