Slapy po povodni /2013/

6399
26.6.13 21:13

Slapy po povodni /2013/

Ahoj holky, mám takovou prosbu…

jste tady z celé republiky - nevíte náhodou, jak to vypadá po té povodni na Slapech? V TV a na netu je, že jsou tam shnilý ryby, že se tam nedá koupat, smrdí to tam… za 14 dní tam máme jet s prckama na dovču - jeli byste nebo byste to zrušili? :think:

jedeme do autokempu Ždáň, budu vám moc vděčná za jakoukoli informaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2183
26.6.13 21:17

Pořád zákaz koupání, myslím, že je po sezoně…já bych to zrušila :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20731
26.6.13 21:22

Je to špatný.. My teda máme chatu na Orlíku, ale i tam plavou samý srajdy. Kolem břehů je tak dvacet metrů bordelu, smradek. Zkus tam zavolat, třeba s tím něco dělají. Já tam byla před 14 ti dny. Nebo koukni na stránky hygieny? Nebo povodí? Určitě tam bude aktuální info.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3386
26.6.13 21:23

My jsme měli jet do Soběslavi, kousek od Lužnice, chatu má paní zatopenou, takže jsme to zrušili a jedeme na jižní Moravu, myslím, že letos to v Čechách bohužel nikde, kde byly povodně nebude to pravé :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6399
26.6.13 21:38

No, právě, že jsme paní psali a ona, že se to za těch 14 dní prý spraví. Ale já tomu nevěřím :nevim: spíš to píše jen aby nepřišla o zákazníky na dovču :oops:

@gabriela82 píše:
Je to špatný.. My teda máme chatu na Orlíku, ale i tam plavou samý srajdy. Kolem břehů je tak dvacet metrů bordelu, smradek. Zkus tam zavolat, třeba s tím něco dělají. Já tam byla před 14 ti dny. Nebo koukni na stránky hygieny? Nebo povodí? Určitě tam bude aktuální info.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6399
26.6.13 21:38

No, právě, že jsme paní psali a ona, že se to za těch 14 dní prý spraví. Ale já tomu nevěřím :nevim: spíš to píše jen aby nepřišla o zákazníky na dovču :oops:

@gabriela82 píše:
Je to špatný.. My teda máme chatu na Orlíku, ale i tam plavou samý srajdy. Kolem břehů je tak dvacet metrů bordelu, smradek. Zkus tam zavolat, třeba s tím něco dělají. Já tam byla před 14 ti dny. Nebo koukni na stránky hygieny? Nebo povodí? Určitě tam bude aktuální info.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19200
26.6.13 21:52

My byli na slapech tento víkend - Měřín zavřenej, jak restaurace, tak zákaz koupání a fakt to tam smrdí, přímo ve Slapech hodpoda otevřená, i kemp, ale myslím, že koupání se tam taky nedoporučuje..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19200
26.6.13 21:52

Jo Žďáň - tak to je kousínek od toho Měřína, myslím, že to tam bude stejný..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6399
26.6.13 21:55

Hmmm, kdyby aspoň ta paní byla upřímná, fakt teď teda nevím :think: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Maorka
26.6.13 21:57

Holky a nevíte jak to vypadá na Lipně??

• Citovat
  • Nahlásit
7662
26.6.13 22:34

Máma má na Slapech hausbót a ještě předevčírem tahali zpod lávky naplavenou chcíplou ovci.
Fakt nevěřím tomu, že by se ta voda za dva týdny dala do pořádku, a určitě bych tam děti nebrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9658
26.6.13 22:35

@Maorka na Lipno máme jet a zatím by to tam mělo být v pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70016
26.6.13 23:31

Teď jsme na Slapech našli mrtvou rybu. Ale já byych to teda nerušila. vžyť to nestojí na koupáni, ne? Turistika, kola, rybolov, táborák, houbaření, lodičky, výlety… :nevim: Měli jsme se fajn i bez koupání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6399
27.6.13 08:39

No jo, ale s náma jedou malý děti a ty turistiku a houbaření určitě prožívat nebudou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70016
27.6.13 08:42
@mmarket píše:
No jo, ale s náma jedou malý děti a ty turistiku a houbaření určitě prožívat nebudou :nevim:

no, naši taky nejdou do babyboxu, když tam jsme. :twisted: :P :D
Ale vážně, záleží na vás, co od toho očekáváte. Na koupání bych to fakt neviděla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat