Sledování telefonu

1103
11.6.13 22:03

Sledování telefonu

Mám mladému říct že má v telefonu aplikaci pomocí které ho dokážu sledovat, primárně to tam je proto abych mohl najít telefon když se mu ve škole stratí Dokážu na dálku sledovat komu volá koukat se co je na obrazovce nahravat video, zabudovanou kamerou atd, přežije to i vymněnu SIM a reset do firemního nastavení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24603
11.6.13 22:05

Jaký program máš na mysli? a kolik je mladému? pokud je dospělý-15 a více, řekla bych 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31690

Určitě bych mu to řekla..akorát nepíšeš, kolik let mladému je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24603

A taky proč to tam má, nastavil si mu to tam ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
722
11.6.13 22:08

To je jako otázka, jestli říct synovi o jeho telefonu? Trochu mateně napsáno. On má teda telefon a neví jaké tam má aplikace. Osobně bych mu to řekla, ať toho aspoň využívá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1203
11.6.13 22:09

Hm…koukám to je důvěra…takové špiclování…blééé. dala bych mladému tel.na volání a posílaní sms uplně obyč.,aby to nebylo moc na škodu, kdyby ho náhodou vytratil, ale určitě né takový, který skýtá toliko funkcí :zed: až si bude vydělávat, at má i zlatý telefon, ale záleží hodně na rodičích, já bych mu né že neřekla, ale taký mobil odebrala uplně…ááách jooo!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
11.6.13 22:22
@gabki píše:
Hm…koukám to je důvěra…takové špiclování…blééé. dala bych mladému tel.na volání a posílaní sms uplně obyč.,aby to nebylo moc na škodu, kdyby ho náhodou vytratil, ale určitě né takový, který skýtá toliko funkcí :zed: až si bude vydělávat, at má i zlatý telefon, ale záleží hodně na rodičích, já bych mu né že neřekla, ale taký mobil odebrala uplně…ááách jooo!

musím souhlasit. Tohle vypadá na nějaký „chytrý“ telefon, to podle mě nemá v rukou dítěte co dělat. Pro dítě telefon na volání a posílání sms a může být šťastný, že ho má.
Telefon považuju za intimní zónu, stejně jako třeba diář, deníček, dopis…
Takový program bych využívala pouze ve chvíli, kdy by dítě dřív mělo průkazně nějaký výrazný problém, třeba drogy, útěk z domova a pak bych mu to logicky neřekla. Ale bezdůvodně šmírovat mi přijde přes čáru

@martin 35 tak mu to řekni, určitě bude nadšený a bude mít velikou chuť telefon i nadále používat. :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1103
11.6.13 22:25

6 let, aplikace je Cerberus for Android.

https://www. cerberusapp. com/‎

tu aplikaci nevyužije, je skovaná asi mu normálně řeknu že je tam aplikace pomoci které táta muže najít telefon když se náhodou stratí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24603
11.6.13 22:26
@martin 35 píše:
6 let, aplikace je Cerberus for Android.

https://www. cerberusapp. com/‎

tu aplikaci nevyužije, je skovaná asi mu normálně řeknu že je tam aplikace pomoci které táta muže najít telefon když se náhodou stratí.

pokud mu je 6 let, tak bych to tam nechala ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1103
11.6.13 22:28

@Gladys Hele dneska si děti běžne berou do školky iPady takže smartfone za 6000kč je v první třídě asi celkem standart.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
11.6.13 22:31
@martin 35 píše:
@Gladys Hele dneska si děti běžne berou do školky iPady takže smartfone za 6000kč je v první třídě asi celkem standart.

jak pro koho. někteří rodiče fakt nemají rozum :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3182
11.6.13 22:31

@martin 35 Nevim nedavala bych takovy telefon, dala bych nejaky obycejny pac pokud mu reknes ze tam mam tu aplikaci a prestane si vazit toho ze ten tel ma a rekne si tatinek mi ho najde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.6.13 22:37

Souhlasím se zakladatelem, můj manžel je toho samého nazoru, take kupuji dětem kvalitni veci. I kdyz jim je málo. Jinak o aplikaci bych mu řekla, protože je to něco, čeho si syn do budoucna bude vážit. Táta za jim dokáže přijít a říci veci narovinu.

• Citovat
  • Nahlásit
20829
11.6.13 22:46
@Anonymní píše:
Souhlasím se zakladatelem, můj manžel je toho samého nazoru, take kupuji dětem kvalitni veci. I kdyz jim je málo. Jinak o aplikaci bych mu řekla, protože je to něco, čeho si syn do budoucna bude vážit. Táta za jim dokáže přijít a říci veci narovinu.

Tohle jsem nepochopila, jak se pozná kvalitní telefon? Já si pod pojmem kupovat kvalitní věci malým dětem představuju něco jiného… Naštěstí ve svém okolí neznám jediné dítě tohoto věku, které by vůbec mělo nějaký mobilní telefon, natož pak takovýhle :) Teda moje děti mobil mají a několik, ale jsou to dětské hračky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.6.13 22:48

Dobra specifikace kvalitni neni příliš adekvatni termín pro dane tema, myslela jsem tedy neco ve slova smyslu prave telefony s GPS, ci jinými operačními program díky, kterym jde telefon vyhledat, posléze díte.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat