Sleva Shell 2019 body, pomůžete

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
andelskaduse
Nováček 7 příspěvků 06.02.19 11:29
Sleva Shell 2019

Ahoj holky, nemáte prosím někdo navíc kupony od Shellu na Philips? Nestihla jsem si vyměnit body za kódy. Prosím prosím, sháním jen 3ks.

Děkuji moc.

AD

Reakce:
terrka83
Zasloužilá kecalka 736 příspěvků 06.02.19 12:51

Mám navíc pět kusů :D Napiš mi do SZ a domluvíme se, jestli ti to mám poslat vyfocené v MMS nebo jak :lol:

jana.pavlick
Nováček 2 příspěvky 14.02.19 20:26
Slevovy kod shell

Nezbyl prosim nahodou nekomu 1 slevovy kod shell? Byla bych moc vdecna,dekujiiii :)

Sojkka
Závislačka 2535 příspěvků 15.02.19 19:04

Má pocit, že platily do 10.2., alespoň to na nich bylo vytištěné.

jana.pavlick
Nováček 2 příspěvky 17.02.19 19:29

Posunuli platnost do 17.2.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Třeštíková chválí jen za prachy, tvrdí šéf Rohlik.cz. Spisovatelku prý rozčílila vepřová panenka

Na svém kontě má úspěšné projekty jako Slevomat nebo Dáme jídlo. Tomáš Čupr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >