Sliznice 9mm

Anonymní
13.11.20 06:49

Sliznice 9mm

Ahoj, nedávno jsem sem dávala příspěvek s těhu testem, kde byly slabé čárky docelá dobře vidět.
Včera jsem byla na gynekologii a tam mi řekl, že těhotná jsem. Akorát mi 9mm sliznice příjde málo?
Ríkal, že to může být úplný začátek 5-6týdne.
Tak se chci jen zeptat, je to dostačující?
Příští týden mám jít na kontrolu znova.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14
13.11.20 06:51

A ještě mívám hrozné tlaky v podbříšku a bolavá i citlivá prsa..
omlouvám se za anonym, ale netuším proč se to tak stalo 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1191
13.11.20 06:56

Se musis zeptat mudr, ale pokud ti rikal co rikal, tak je to ok.
Btw. Nejsi anonym

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17538
13.11.20 07:03
@Anonymní píše:
Ahoj, nedávno jsem sem dávala příspěvek s těhu testem, kde byly slabé čárky docelá dobře vidět.
Včera jsem byla na gynekologii a tam mi řekl, že těhotná jsem. Akorát mi 9mm sliznice příjde málo?
Příští týden mám jít na kontrolu znova.

To je tak, když jdeš na kontrolu s pocuranym testem. Holt musíš počkat. Stejně je to buď a nebo. Neřeš s uvidíš. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
13.11.20 07:05

@P4ja Na kontrolu jsem s testem nešla. Dělal mi tam svůj a krev mi nebral, taky nevím proč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17538
13.11.20 07:09
@Karolinst píše:
@P4ja Na kontrolu jsem s testem nešla. Dělal mi tam svůj a krev mi nebral, taky nevím proč.

Tak je to zbytečné. Když se za dva týdny uvidí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
424
13.11.20 10:19
@Anonymní píše:
Příští týden mám jít na kontrolu znova.

Já měla v září 7 mm, doktor řekl, že je to minimum nutné pro udržení plodu, lepší by bylo alespoň 8mm, 10mm by byl ideál :) takže bych řekla, že je 9 mm dostačující, navíc by se měla v těhotenství vlivem progesteronu zvyšovat, takže možná na příští kontrole bude vyšší…jestli si ale nejsi jistá, můžeš zkusit promluvit s doktorem o napsání utrogestanu, je na udržení těhotenství a měl by i zvyšovat sliznici :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama