Šly byste s tím k lékaři?

152
9.4.16 12:54

Sly byste s tim k lekari?

Ahoj.Uz asi paty den me pri hlubokem nadechu zaboli jakoby pod pravym zebrem. Neumim to misto poradne popsat. Neboli to pri chuzi ani kdyz dycham normalne, jen pri hlubokem nadechu.Jsem mesic po porodu a kojim, s tim to asi tezko souvisi :) Sly byste uz k lekari nebo jeste pockam? premyslim, co to muze byt? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
9.4.16 12:56
@MalVera píše:
Ahoj.Uz asi paty den me pri hlubokem nadechu zaboli jakoby pod pravym zebrem. Neumim to misto poradne popsat. Neboli to pri chuzi ani kdyz dycham normalne, jen pri hlubokem nadechu.Jsem mesic po porodu a kojim, s tim to asi tezko souvisi :) Sly byste uz k lekari nebo jeste pockam? premyslim, co to muze byt? :think:

zavolala bych mu nejdříve nez bych k nemu sla a poradila se s nim ;) bud te posle nekam dal nebo rekne ze te chce videt ;)

• Citovat
  • Upravit
13780
9.4.16 13:02

Asi jo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
9.4.16 13:04
@JayLee píše:
zavolala bych mu nejdříve nez bych k nemu sla a poradila se s nim ;) bud te posle nekam dal nebo rekne ze te chce videt ;)

Myslim, ze by me chtela urcite videt. Jeste me napadlo, jestli to neni od patere.Pred par dny me bolela prava bradavka pri kojeni, tak jsem dceru kojila z praveho prsu v silene poloze a byla jsem u toho skrcena jak paragraf. Praktikovala jsem to nekolikrat. A boli to prave na prave strane, tak mozna jsem si tam neco zablokovala.No nic, pockam jeste tyden a kdyz to neprejde, kdu k doktorce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6147
9.4.16 13:04

Nějaký skřípnutý sval nebo nerv :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2668
9.4.16 13:20

Taky bych předpokládala páteř/svalstvo. Pokud by mne to neomezovalo, nezhoršovalo se to, tak bych asi hned za doktorem nešla a počkala ještě, jak se to bude vyvíjet. Nicméně to jen proto, že se mi k doktorům moc nechce, ne proto, že by to bylo nejmoudřejší řešení :mrgreen:

Doporučuji počíst toto:
http://www.aktivityprozdravi.cz/…-pri-nadechu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2668
9.4.16 13:25

S kojením to souviset může v tom smyslu, že si třeba nějak přetěžuješ svalstvo/páteř, když držíš dítě..?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11595
9.4.16 13:37

Šla bych za dobrým fyzioterapeutem. tohle bude nějaký blok v zádech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2602
9.4.16 14:21

Ahoj,
pri nadechu boli „vyhozene“ zebro (aspon me teda :) ). Mas to od toho kojeni (jak u toho sedis, pretezujes strany a tak). Dojdi si na rehabilitaci a fyzioterapeut ti to srovna.
j

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1240
9.4.16 14:24

To bude nataženej mezižeberní sval, mělo by to za pár dní přejít. Pokud ne, pak bych řešila doktora.
Nevím jestli v tom není nějaká chemie co by nebyla vhodná pro kojící matky, ale napadlo mě zkusit takový ty hřejivý obklady/náplasti, třeba by to povolilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4920
9.4.16 15:07

Mě to takhle bolelo v těhotenství a vyklubalo se z toho bahno ve žlučníku. K lékaři bych šla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
9.4.16 15:25
@vertunka píše:
Mě to takhle bolelo v těhotenství a vyklubalo se z toho bahno ve žlučníku. K lékaři bych šla.

Nestras 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama