Smlouva na dpp a výplata

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tynnka18
Povídálka 44 příspěvků 15.10.18 17:46
Smlouva na dpp a vyplata

Dobrý den, zajímaly by me vypocet mzdy každá kalkulačka a každý mi ukazuje neco jiného ???? mam smlouvu na dpp, jedno dítě 3roky, 122,– na hodinu hrubého a 99h odpracovanych hodin. Růžové prohlášení podepsáno nejak mi to nesedí porad jestli to dokáže nekdo vypočítat

Reakce:
SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1904 příspěvků 15.10.18 17:57

Úplně nejjistější je tohle řešit s účetní zaměstnavatele. Na kalkulačky se vyprdni, zpravidla ukazují více, než opravdu bereš.

eumedon
Extra třída :D 13741 příspěvků 15.10.18 18:25
@Tynnka18 píše:
Dobrý den, zajímaly by me vypocet mzdy každá kalkulačka a každý mi ukazuje neco jiného ???? mam smlouvu na dpp, jedno dítě 3roky, 122,– na hodinu hrubého a 99h odpracovanych hodin. Růžové prohlášení podepsáno nejak mi to nesedí porad jestli to dokáže nekdo vypočítat

No a období? To je za měsíc?

Celeana
Stálice 90 příspěvků 15.10.18 20:01

Jestli je to za měsíc, tak jste překročila 10 tis.kč a odvádí se i zdravotní a sociální

Hanula1212
Kelišová 5122 příspěvků 16.10.18 05:56

Kalkulačky počítají většinou přesně, pokud tam ale zadáš všechny údaje správně. Mě to vychází cca 11600,–

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1904 příspěvků 16.10.18 08:24
@Hanula1212 píše:
Kalkulačky počítají většinou přesně, pokud tam ale zadáš všechny údaje správně. Mě to vychází cca 11600,–

Zkusmo jsem si zadala všechny údaje poctivě do několika kalkulaček - všechny mi vypočítaly jinou čistou mzdu, než pobírám :)

Hanula1212
Kelišová 5122 příspěvků 16.10.18 09:27

Jestli chceš, pošli mi konkrétní čísla do SZ, pokud je nechceš dávat sem.
Pokud máš 122 hrubého na hodinu a 99 hodin v měsíci, pak musíš mít sraženo sociální a zdravotní. Pak je důležité odvádění zdravotního pojištění z minima nebo ne? Pracuješ od 1.? Doložila jsi veškeré podklady k daňovému zvýhodnění v termínu? Bez všech podkladů to nedokáže spočítat nikdo. Pokud bys napsala údaje z výplatnice, pak by se dalo z něčeho vycházet, takto je to jen věštění.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >