Reklama

Smoothie mixér

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maryškajana
Povídálka 18 příspěvků 26.01.18 22:37
Smoothie mixér

Ahoj zvažují koupit smoothie mixér
Domo nebo ten nutri mixér z lidlu 7v1 nebo jiný? Tak do 1000,– moc díky za radu

Reklama

Reakce:

levandule23
Kecalka 489 příspěvků 26.01.18 22:58

Mám DOMO a jsem moc spokojená :)

lucynka25
Kelišová 7351 příspěvků 2 inzeráty 26.01.18 22:58

@Maryškajana ahoj, já jsem dostala k Vánocům tento Sencor SBL 2201GR.. stojí asi 400,– a moc ho chválím, do začátku výborný..skvěle vše rozmixuje, i recenze má super. ;)

Ivetlu
Kecalka 350 příspěvků 26.01.18 23:15

Já mám Russell Hobbs za 800 a spokojenost.

Emma30
Kecalka 415 příspěvků 26.01.18 23:24
@lucynka25 píše:
@Maryškajana ahoj, já jsem dostala k Vánocům tento Sencor SBL 2201GR.. stojí asi 400,– a moc ho chválím, do začátku výborný..skvěle vše rozmixuje, i recenze má super. ;)

Ano, také ho máme a nemůžeme si stěžovat :palec:

Maryškajana
Povídálka 18 příspěvků 26.01.18 23:26

Myslite ze by zvládl smoothie a ořechové másla a rostlina mléka?

levandule23
Kecalka 489 příspěvků 27.01.18 00:10

@Maryškajana
Rostlinná mléka asi ano. Ale másla, to asi ne, aspoň ten můj. Když je něco moc hutné, nemixuje, nedávno jsem chtěla rozmixovat zmrzlé ovoce a nešlo to, musela jsem přilít trochu teplé vody - bylo to moc tuhé, kašovité a mixéru se do toho nechtělo :)

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2119 příspěvků 27.01.18 00:46

Ja mam Etu, ten byl asi kapku drazsi (darek), ale super :palec: I kdyz maslo ani mliko jsem v tom delat nezkousela, max treba bananovy milkshake.

czaky
Závislačka 2530 příspěvků 27.01.18 03:54

Mame domo a bezva… masla mlika jsem nezkousela ale s mrkvi nebo se zmrzlyma jahodama si poradi v pohode :palec:

Lychee13
Závislačka 3047 příspěvků 27.01.18 05:05

Mám ten z Lidlu a je perfektní.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Nedvěd o Ronaldově Me Too: V Juventusu za ním stojíme, ale pereme se s tím

Cristiano Ronaldo se zabydluje v Itálii a zvyká si na dres Juventusu Turín.... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >