Smoothie mixér

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maryškajana
Povídálka 18 příspěvků 26.01.18 22:37
Smoothie mixér

Ahoj zvažují koupit smoothie mixér
Domo nebo ten nutri mixér z lidlu 7v1 nebo jiný? Tak do 1000,– moc díky za radu

Reklama

Reakce:

levandule23
Kecalka 475 příspěvků 26.01.18 22:58

Mám DOMO a jsem moc spokojená :)

lucynka25
Kelišová 6998 příspěvků 2 inzeráty 26.01.18 22:58

@Maryškajana ahoj, já jsem dostala k Vánocům tento Sencor SBL 2201GR.. stojí asi 400,– a moc ho chválím, do začátku výborný..skvěle vše rozmixuje, i recenze má super. ;)

Ivetlu
Kecalka 350 příspěvků 26.01.18 23:15

Já mám Russell Hobbs za 800 a spokojenost.

Emma30
Kecalka 415 příspěvků 26.01.18 23:24
@lucynka25 píše:
@Maryškajana ahoj, já jsem dostala k Vánocům tento Sencor SBL 2201GR.. stojí asi 400,– a moc ho chválím, do začátku výborný..skvěle vše rozmixuje, i recenze má super. ;)

Ano, také ho máme a nemůžeme si stěžovat :palec:

Maryškajana
Povídálka 18 příspěvků 26.01.18 23:26

Myslite ze by zvládl smoothie a ořechové másla a rostlina mléka?

levandule23
Kecalka 475 příspěvků 27.01.18 00:10

@Maryškajana
Rostlinná mléka asi ano. Ale másla, to asi ne, aspoň ten můj. Když je něco moc hutné, nemixuje, nedávno jsem chtěla rozmixovat zmrzlé ovoce a nešlo to, musela jsem přilít trochu teplé vody - bylo to moc tuhé, kašovité a mixéru se do toho nechtělo :)

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 1936 příspěvků 1 inzerát 27.01.18 00:46

Ja mam Etu, ten byl asi kapku drazsi (darek), ale super :palec: I kdyz maslo ani mliko jsem v tom delat nezkousela, max treba bananovy milkshake.

czaky
Závislačka 2506 příspěvků 27.01.18 03:54

Mame domo a bezva… masla mlika jsem nezkousela ale s mrkvi nebo se zmrzlyma jahodama si poradi v pohode :palec:

Lychee13
Závislačka 3023 příspěvků 27.01.18 05:05

Mám ten z Lidlu a je perfektní.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Konec „svůdných“ fotek s brčkem a dětských oslav? Zákaz plastů na jedno použití!

Plastová brčka, talíře, příbory. Požehnání pro rychlé občerstvení a spása... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama