Detoll dávkovač

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Halamka
Závislačka 3329 příspěvků 25.01.18 07:20
Detoll dávkovač

Ahoj,
hledala jsem marně na netu, jak v bezdotykovém dávkovači vyměnit baterky.
Můžete mě někdo napovědět, prosím?

Moc děkuji :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

Reklama

Reakce:

kintly
Závislačka 4040 příspěvků 25.01.18 07:26

My měníme zespodu

Hanka1
Extra třída :D 13324 příspěvků 25.01.18 08:20

Zespoda, nevim jestli tam je zacvakavaci kryt nebo je tam sroubek a potreba maleho sroubovacku.

sice to neni k tematu, ale u nas po dvou nahradnich balenich Detol letel, jaky je to dryjak. Deti suche cervene prsty, ja suchou kuzi tak, az se mi loupala a manzel suche mapy. Ted mame klasicky dolejvaci myci gel, ani nevim jakou znacku, bud z Lidlu nebo klasiku Fa, Palmolive, Nivea v plastovych dolejvacich pytlich, v koupelne i na wc a zadny dermatologicky problem…

kintly
Závislačka 4040 příspěvků 25.01.18 13:38

Já sundavam vršek z té náplně a doplňují svým mydlem

Halamka
Závislačka 3329 příspěvků 25.01.18 15:32

Diky, asi to bude na sroubek, protoze tam jinak nic vyndat nejde.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama