Detoll dávkovač

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Halamka
Závislačka 3693 příspěvků 25.01.18 07:20
Detoll dávkovač

Ahoj,
hledala jsem marně na netu, jak v bezdotykovém dávkovači vyměnit baterky.
Můžete mě někdo napovědět, prosím?

Moc děkuji :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

Reakce:

kintly
Závislačka 4048 příspěvků 25.01.18 07:26

My měníme zespodu

Hanka1
Extra třída :D 13578 příspěvků 25.01.18 08:20

Zespoda, nevim jestli tam je zacvakavaci kryt nebo je tam sroubek a potreba maleho sroubovacku.

sice to neni k tematu, ale u nas po dvou nahradnich balenich Detol letel, jaky je to dryjak. Deti suche cervene prsty, ja suchou kuzi tak, az se mi loupala a manzel suche mapy. Ted mame klasicky dolejvaci myci gel, ani nevim jakou znacku, bud z Lidlu nebo klasiku Fa, Palmolive, Nivea v plastovych dolejvacich pytlich, v koupelne i na wc a zadny dermatologicky problem…

kintly
Závislačka 4048 příspěvků 25.01.18 13:38

Já sundavam vršek z té náplně a doplňují svým mydlem

Halamka
Závislačka 3693 příspěvků 25.01.18 15:32

Diky, asi to bude na sroubek, protoze tam jinak nic vyndat nejde.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >