Super soused.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nataliekovarova37
Stálice 100 příspěvků 3 inzeráty 21.01.18 15:36
super soused.cz

Máte někdo prosím zkušenost se službami supersoused.cz ?
Hledám malíře a řemeslníky a ráda si nechám poradit.

Reklama

Reakce:

hulala
Kecalka 433 příspěvků 21.01.18 15:38

Nejremeslnici. mi přijdou lepší. měli jsme přes ně instalatera

Lara Farseer
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 21.01.18 15:58

Přijde na to. Většinou jsem byla hodně spokojená, ale teď jsem se spálila. Zakázka za několik tisíc, pán si toho před Vánoci nabral hodně, takže nestíhal, domluvili jsme si po novém roce a teď je prý pracovně v zahraničí a zakázku zrušil… 2,5 měsíce mi tam visí dost peněz, tak jsem dost naštvaná :nevim:

Ale předchozí zkušeosti dobrý… většinou jsou hodní, milí, pečliví :)

nataliekovarova37
Stálice 100 příspěvků 3 inzeráty 28.01.18 21:20
@Lara Farseer píše:
Přijde na to. Většinou jsem byla hodně spokojená, ale teď jsem se spálila. Zakázka za několik tisíc, pán si toho před Vánoci nabral hodně, takže nestíhal, domluvili jsme si po novém roce a teď je prý pracovně v zahraničí a zakázku zrušil… 2,5 měsíce mi tam visí dost peněz, tak jsem dost naštvaná :nevim:Ale předchozí zkušeosti dobrý… většinou jsou hodní, milí, pečliví :)

a na co vše jsi tedy již využila supersousedy a zbyli ti na ně nějaké kontakty?

Lara Farseer
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 28.01.18 22:38

@nataliekovaro­va37
Poličky do koupelny, přesazení dveří od lednice, něco vrtání a šroubování… je to různé…

Moje kontakty ti k ničemua si nebudou, pochybuju, že máme stejné bydliště ;-). Je tam systém hodnocení, takže se můžeš podívat, kolik má kdo hvězdiček a tak.

Zaregistruješ se, zadáš zakázku do nějaké kategorie, dáš limit, jak dlouho to tam má viset a počkáš na nabídky, občas zodpovíš doplňující otázky, když jsou… Pak si vybereš, kdo ti nejvíc vyhovuje.

Pošleš platbu (ta jde na server a dotyčnému je uvolněná až po splnění zakázky - ty odklikneš, že je hotovo a jsi spokojená), domluvíte termín, dáš hodnocení, potvrdíš zakázku, supersoused mu uvolní penzíe a hotovo…

nataliekovarova37
Stálice 100 příspěvků 3 inzeráty 28.01.18 22:47
@Lara Farseer píše:
@nataliekovaro­va37
Poličky do koupelny, přesazení dveří od lednice, něco vrtání a šroubování… je to různé…

Moje kontakty ti k ničemua si nebudou, pochybuju, že máme stejné bydliště ;-). Je tam systém hodnocení, takže se můžeš podívat, kolik má kdo hvězdiček a tak.

Zaregistruješ se, zadáš zakázku do nějaké kategorie, dáš limit, jak dlouho to tam má viset a počkáš na nabídky, občas zodpovíš doplňující otázky, když jsou… Pak si vybereš, kdo ti nejvíc vyhovuje.

Pošleš platbu (ta jde na server a dotyčnému je uvolněná až po splnění zakázky - ty odklikneš, že je hotovo a jsi spokojená), domluvíte termín, dáš hodnocení, potvrdíš zakázku, supersoused mu uvolní penzíe a hotovo…

Já to znám, jen mi je líto platit 15% za nic nějakému serveru, kde si pak mezi sebou kradou lidé práci. Většinou ti méně kvalitní vítězí nad kvalitními, jelikož nabízejí nižší cenu. A v ČR je bohužel veřejný omyl že co je nejlevnější je nejlepší. Opak je pravdou.

Lara Farseer
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 29.01.18 07:37

@nataliekovaro­va37
Ale to je přeci an tobě, koho si vybereš… nemusíš vybrat nejnižší nabídku :nevim:. Já vybírám podle hodncoení a ne podle ceny. Ta jedna zakázka byla dost specifická a přihlásil se na ní jen jeden člověk a podle toho to holt dopadlo…

Kontakty jsem si neukládala, byly to jednorázové věci… Chtěla jsi mé zkušenosti, napsala jsem ti je. Kontakty už nemám. Pokud máš problém se službou jako takovou a provizí, tak asi pohledej jinde no…

nataliekovarova37
Stálice 100 příspěvků 3 inzeráty 30.01.18 06:57
@Lara Farseer píše:
@nataliekovaro­va37
Ale to je přeci an tobě, koho si vybereš… nemusíš vybrat nejnižší nabídku :nevim:. Já vybírám podle hodncoení a ne podle ceny. Ta jedna zakázka byla dost specifická a přihlásil se na ní jen jeden člověk a podle toho to holt dopadlo…Kontakty jsem si neukládala, byly to jednorázové věci… Chtěla jsi mé zkušenosti, napsala jsem ti je. Kontakty už nemám. Pokud máš problém se službou jako takovou a provizí, tak asi pohledej jinde no…

No né, v pohodě. Děkuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama