Reklama

Sprchová hadice netěsní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kat80
Ukecaná baba ;) 1115 příspěvků 1 inzerát 20.01.18 17:12
Sprchova hadice

Ahoj, potřebuji poradit, dneska mi zacala tect sprcha pod hlavici. Pokud hlavici sundam tak nestrika :nevim:, zrejme je tam praskla a budu teda kupovat novou, ale k věci: je ten zavit stejný univerzalni? Nebo ma kazda hadice a hlavice jiny rozměr?
Děkuji za odpovědi od zkušených :)

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2850 příspěvků 20.01.18 17:21

A těsnění je ok? Může být problém v něm. Jinak běžne jsou kompatibilní různé hlavice a původní hadice, nevím, jestli je to tak ve 100% případů, ale normálně jsem koupila v Lidlu hlavici a pasovala mi.

pelikan21
Generální žvanilka 20386 příspěvků 20.01.18 17:24

Osobne bych vzala hlavici a s ni sla do obchodu ;) a koupila se stejnym zavitem :)

Kat80
Ukecaná baba ;) 1115 příspěvků 1 inzerát 20.01.18 17:25

@Helileli tesneni je OK

Kat80
Ukecaná baba ;) 1115 příspěvků 1 inzerát 20.01.18 17:26

@Helileli tesneni je OK @pelikan21 to bude asi nejlepší :)

AnastazieB
Echt Kelišová 8323 příspěvků 20.01.18 18:01

Hlavice by měly být všechny stejné, pokud nechceš nějakou extra speciální.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Michal David o nehodě Kočky: Zamyslet by se měli ti, co dělají dopravní značení!

Michal David (58) se vyjádřil k autonehodě svého synovce Jana Kočky mladšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >