Sprchová hadice netěsní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kat80
Ukecaná baba ;) 1095 příspěvků 2 inzeráty 20.01.18 17:12
Sprchova hadice

Ahoj, potřebuji poradit, dneska mi zacala tect sprcha pod hlavici. Pokud hlavici sundam tak nestrika :nevim:, zrejme je tam praskla a budu teda kupovat novou, ale k věci: je ten zavit stejný univerzalni? Nebo ma kazda hadice a hlavice jiny rozměr?
Děkuji za odpovědi od zkušených :)

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2631 příspěvků 20.01.18 17:21

A těsnění je ok? Může být problém v něm. Jinak běžne jsou kompatibilní různé hlavice a původní hadice, nevím, jestli je to tak ve 100% případů, ale normálně jsem koupila v Lidlu hlavici a pasovala mi.

pelikan21
Generální žvanilka 20384 příspěvků 20.01.18 17:24

Osobne bych vzala hlavici a s ni sla do obchodu ;) a koupila se stejnym zavitem :)

Kat80
Ukecaná baba ;) 1095 příspěvků 2 inzeráty 20.01.18 17:25

@Helileli tesneni je OK

Kat80
Ukecaná baba ;) 1095 příspěvků 2 inzeráty 20.01.18 17:26

@Helileli tesneni je OK @pelikan21 to bude asi nejlepší :)

AnastazieB
Echt Kelišová 8227 příspěvků 20.01.18 18:01

Hlavice by měly být všechny stejné, pokud nechceš nějakou extra speciální.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama