Sprchová hadice netěsní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kat80
Ukecaná baba ;) 1157 příspěvků 1 inzerát 20.01.18 17:12
Sprchova hadice

Ahoj, potřebuji poradit, dneska mi zacala tect sprcha pod hlavici. Pokud hlavici sundam tak nestrika :nevim:, zrejme je tam praskla a budu teda kupovat novou, ale k věci: je ten zavit stejný univerzalni? Nebo ma kazda hadice a hlavice jiny rozměr?
Děkuji za odpovědi od zkušených :)

Reakce:
Helileli
Závislačka 3040 příspěvků 20.01.18 17:21

A těsnění je ok? Může být problém v něm. Jinak běžne jsou kompatibilní různé hlavice a původní hadice, nevím, jestli je to tak ve 100% případů, ale normálně jsem koupila v Lidlu hlavici a pasovala mi.

pelikan21
Generální žvanilka 20386 příspěvků 20.01.18 17:24

Osobne bych vzala hlavici a s ni sla do obchodu ;) a koupila se stejnym zavitem :)

Kat80
Ukecaná baba ;) 1157 příspěvků 1 inzerát 20.01.18 17:25

@Helileli tesneni je OK

Kat80
Ukecaná baba ;) 1157 příspěvků 1 inzerát 20.01.18 17:26

@Helileli tesneni je OK @pelikan21 to bude asi nejlepší :)

AnastazieB
Echt Kelišová 8414 příspěvků 20.01.18 18:01

Hlavice by měly být všechny stejné, pokud nechceš nějakou extra speciální.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >