Reklama

Jaké pytle do odpadkových košů SORTERA z IKEA?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BiohazardMichell
Kecalka 330 příspěvků 20.01.18 14:15
jaké pytle do odpadkových košů SORTERA z IKEA?

Asi neumím vyhledávat, ale tak snad tohle téma nebude vadit.
Nakoupila jsem koše na třídění odpadu z IKEA řada SORTERA: http://www.ikea.com/…ts/70255899/ (Mám tři 60l a další tři 37l)
Původně jsem je chtěla využívat hlavně na třídění špinavého prádla, ale zbyl mi jeden ten menší koš, který bych měla právě na směsový odpad. Jenže ty koše nemají klasický tvar a obávám se, že klasické pytle to přes to nenarvu. A nechávat to bez pytle nechci, protože nehodlám seškrabávat a mýt každou chvíli zaschlé mokré vlasy, přilepené zbytky čehosi a podobné lahůdky ze dna koše.

Máte někdo nějaký nápad, nebo řešil to už někdo?

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 3088 příspěvků 20.01.18 14:17

Já bych dala větší velikost pytle, ten bude dostatečně široký.

kryšpule
Povídálka 42 příspěvků 20.01.18 15:37

V IKEE na to prodávají přímo pytle..

BiohazardMichell
Kecalka 330 příspěvků 20.01.18 15:54

@kryšpule Které to jsou? Ono já totiž nejsem pražská DO IKEA jezdím jednou za čas.

kalinp
Nováček 1 příspěvek 02.08.18 19:45

Mohu se zeptat jestli se Vam kose Sortera osvedcily na spinave pradlo? Premyslim, ze bych dala dva velke a jeden maly na pracku, kde je misto ve skrini na susicku, kterou nemame.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >