Ztráta/změna barvy po praní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

miniinka
Nováček 4 příspěvky 25.01.18 20:16
Ztráta/změna barvy po praní

Ahojky,
protože jsem podobné téma nenašla, zakládám nové. Stalo se vám někdy, že při praní obsah pračky (skoro všechno bavlna) ztratil nebo úplně změnil barvu?

Konkrétně třeba změna tmavě hnědé na světle okrovou a zároveň šedé na krémovou ačkoliv na stejném kusu prádla zůstala černá černou. Nebo se červená změnila na světle oranžovou, z černé se na některých kusech stala šedohnědá a na některých kusech ze stejného setu zůstala černá a světle šedá úplně zmizela, bílá zůstala celkem bílá.

Kamarádka si takhle zničila plnou pračku a tvrdí, že prala na 40 °C s Persilem, ale tomu se mi moc nechce věřit. Podle mě jí to nějak pustilo a snažila se to něčím odbarvit. :think: Ještě nikdy jsem nic takového neviděla. :roll: Máte někdo podobnou zkušenost? Nerada bych v budoucnu použila stejně „efektivní“ přípravek. :lol:

Reklama

Reakce:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1642 příspěvků 27 inzerátů 25.01.18 20:42

Ne, nic takového se mi nestává.

bublinek
Závislačka 4890 příspěvků 25.01.18 20:49

To se mi jednou povedlo, když jsem dala hodně sody na praní.
Ale jinak ne

miniinka
Nováček 4 příspěvky 27.01.18 18:03
@bublinek píše:
To se mi jednou povedlo, když jsem dala hodně sody na praní.
Ale jinak ne

zajímavý 8o

bublinek
Závislačka 4890 příspěvků 27.01.18 21:24
@miniinka píše:
zajímavý 8o

ani ne, spíš k vzteku

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama