Smrt ve snu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucc23
Kecalka 112 příspěvků 21.12.16 06:14
Smrt ve snu

Prosím, zdálo se mi že mi umřela babička, která už je mrtvá. :( Nevíte, co to může znamenat?

Reakce:
Sphynx Lady
Kecalka 378 příspěvků 21.12.16 07:02

Nic. Je to jen sen. Co by mel znamenat? Mně se zdalo o polomrtvem tucnakovi, kterému druhy tučňák ješte zaživa kloval oko. :mrgreen: Jsou to jen sny. :)

Michrich
Kecalka 176 příspěvků 21.12.16 07:23

Nemuselo, ale i mohlo.. to ti nikdo nerekne. Treba to byla jen vzpominka nebo nic.. Co ja vim. Muze i zalezet na vecech jako treba: jak dlouho neni mezi nami nebo jestli to bylo poprve co se ti tohle zdalo.. Zivot je nevyspitatelny

Tichošlápek
Extra třída :D 11470 příspěvků 21.12.16 09:13

@Sphynx Lady fuj :mrgreen:

Sny jsou dle mne jen různé zachvevy podvědomí :) neřešila bych

lavazza2
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 22.12.16 11:31

Zkoušela ses třeba kouknout do snáře? Já myslím, že je to spíš o tom, že to že se ti o té babiččce zdálo, tak to znamená, že ti logicky chybí ale možná že ses s tím ještě úplně nevyrovnala. :think:

janca0101
Kecalka 246 příspěvků 29.12.16 23:33

Doporučuji snář od pana Freuda :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Kamu napálila fanoušky! Není těhotná, ale zase rozjíždí další inspiraci

Vrací se jí tloušťka? Kuchařka Kamu na sociálních sítích zveřejnila snímek,... číst dále >

Příliš dlouhý rozchod? Co Kopřivová naznačuje svými nářky na Instagramu?

Buď má jejich vztah vážné a ohrožující trhliny, nebo celý národ podlehl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >