Sms v síti zdarma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lluuccc
Kecalka 149 příspěvků 28 inzerátů 29.09.18 13:45
Sms v síti zdarma

Zdravím, prosím existuje nějaký levný tarif, kde by byly alespoň sms v síti zdarma? Čez molbil měli platím kolik volám - zaplatila se zpětně jen provolaná částka a sms v síti byly zdydma, ale bohužel to teď zrušili. Existuje u někoho jiného něco podobného?
Moc děkuji za reakce.

Reakce:

Tableta
Závislačka 4017 příspěvků 29.09.18 14:23

já mám tescomobil. Jako bonus dostanu na 30 dní tolik, kolik dobiju. Teď jsem dobila 200Kč, takže jako bonus jsem dostala dalších 200Kč kreditu. Bonusový kredit se čerpá přednostně. Sms a volání do stejné sítě je po dobití na 30 dní zdarma.

Kriss Tina
Kelišová 5053 příspěvků 29.09.18 15:24

Co je levný tarif? Já mám od t mobilu za 400kc a mam SMS neomezené do všech sítí.

TMana
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 29.09.18 15:28

Máme v rámci korporátu za něco málo přes stovku neomezené sms a volání. Osobně sms neřeším, nesnáším tuhle službu.

lluuccc
Kecalka 149 příspěvků 28 inzerátů 01.10.18 12:44

@Tableta A jde nabít i menší částku? Např nabiju 100 kč + dostanu 100 kč a budu mit neomezene sms?

Tableta
Závislačka 4017 příspěvků 01.10.18 12:46

@lluuccc ne, minimum je 200Kč

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >