Snažení se a nemoc

187
9.8.15 11:01

snazeni se a nemoc

Stalo se nam to uz na zacatku roku. Snazili jsme se s pritelem o dite a pak jsem onemocnela - horecka, boleni v krku, ryma. A vcera se to stalo zase.
Muze to znamenat, ze se telo nejak brani. Ze ta nemoc znamena ze se telo s tehotenstvim nemuze vyporadat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
9.8.15 11:05
@LucieM34 píše:
Stalo se nam to uz na zacatku roku. Snazili jsme se s pritelem o dite a pak jsem onemocnela - horecka, boleni v krku, ryma. A vcera se to stalo zase.
Muze to znamenat, ze se telo nejak brani. Ze ta nemoc znamena ze se telo s tehotenstvim nemuze vyporadat?

ne je to pouze blba nahoda nic vic ;)

• Citovat
  • Upravit
22788
9.8.15 11:14

To že mas dvakrát za rok rýmu nic neznamená. Měli by jste asi víc soulozit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
9.8.15 11:32
@LucieM34 píše:

ne, tohle je jen náhoda.. já měla 2× chřipku a i přesto se uchytilo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
9.8.15 11:42
@pikola píše:
To že mas dvakrát za rok rýmu nic neznamená. Měli by jste asi víc soulozit
:lol:
  • Citovat
  • Upravit
Twitter
9.8.15 14:21

@LucieM34 tak to už se snažíte minimálně půl roku, ne? :D Za tu dobu jsi měla 2× virozu - normálka. Nebo jste chtěli zadělat jen v lednu a v srpnu? :nevim: A zrovna přišla viróza :nevim:
A i kdyby, vůbec nic to neznamená, tvoje obavy nejsou na místě.
Takhle tělo na těhotenství nereaguje. Kdyby ano, jsou to mnohem složitější procesy, které bys normálně vůbec nemusela poznat. Ale rýmou určitě ne :) Takže neboj ;)

• Nahlásit
  • Citovat
18.1.17 16:13

Snažení se a nemoc

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda přerušujete snažení v případě nemoci? Včera večer jsem měla pozitivní ovulační test, ale dnes ráno průjem (1×) a celý den mě bolel žaludek, teď jen únava. Děkuju za reakce!
Minulý cyklus jsem měla anovulační, tak nechci promeškat další měsíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zoy
1498
18.1.17 16:17

Tak jako pokud by mi bylo blbě, tak bych na sex chuť neměla a sex by nebyl bez ohledu na ovulaci. Jinak by případná nemoc neměla nijak zvlášť vadit, i kdyby se to povedlo. Na začátku těhotenství je to vše nebo nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2452
18.1.17 16:18

V tom případě bych chuť na sex fakt neměla, takže bysme ‚snažení‘ nedělali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.1.17 16:19

Mě už jako blbě není, právě jen ráno. Jen jsem jakoby taková nevyspaná. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22788
18.1.17 16:28
@wilshire píše:
Mě už jako blbě není, právě jen ráno. Jen jsem jakoby taková nevyspaná. :)

Neberes zadne leky, nemocna nejsi, jen uvnavena :nevim: Takze zalezi jaka je chut na obou stranach, enni nutne to lamat pres koleno za kazdou cenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
18.1.17 16:30
@pikola píše:
Neberes zadne leky, nemocna nejsi, jen uvnavena :nevim: Takze zalezi jaka je chut na obou stranach, enni nutne to lamat pres koleno za kazdou cenu.

Přesně tak :nevim: Ale já bych si teda po průjmu dávala bacha :oops: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama