Snažení září 2020

434
28.7.20 17:38

Snažení září 2020

Ahoj holky je tady někdo v podobné situaci. A bude se začínat snažit okolo září 2020. Bohužel jsem o své dětatko přišla asi 11 dní zpátky v 17 týdnu. Mám teď sestinedelí. Včera kontrola u me gynekolozky. Vypadá to zatím dobre. Samozřejmě chci pečlivě dodržet sestinedeli pak počkat ještě jednu menstruaci a pak se zase začít milovat čekat na děťátko… Žádné děti ještě nemám a to první děťátko které jsem velice náhle a bolestivě ztratila se nám podařilo na první pokus… moje gynekolozka rikala ze prý můžeme se začít snažit po osmi týdnech…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
182
3.8.20 11:14

@sarah1618 ahoj, taky máme v plánu se snažit po zářijové ms. Doma máme jednoho syna a před rokem jsme se začali snažit o druhé, ale nedaří se mi miminko udržet, tak jsme už asi o 4 přišli, naštěstí vždycky hned ze začátku, neumím si představit v 17 TT :( teď si dáváme pauzu, aby jsme ještě doresili nějaké věci a pak zkusíme znova… Máme za sebou spoustu vyšetření a všechno v pořádku, změnila sem gynekologa a tak jsme domluvené na září, že se na mě víc koukne a začneme do řešit ;) moc ti držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
3.8.20 13:10

Ahoj, také se budeme snažit od září. Mám anovulační cykly a strach, zda to vůbec půjde. :,( Beru kyselinu listovou, piju kontryhelový čaj a koupila jsem si kapičky gynex, tak uvidíme. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
434
3.8.20 13:58

Tak na vás budu holky myslet a přeji ať se to povede :* Já mám stále sestinedelí ale už se cítím psychiky lépe… kontryhelový čaj také piju, dvakrát denně plus ta kyselina listová.
Příští pondělí mám prohlídku u gynekologa tak doufám, ze se to hezky léčí. Moc se na to těším…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
473
3.8.20 19:34

Ahoj jsem na tom podobne je to mesic co jsme prisli o miminko ve 14tt take chceme zari zacit hlavne musi prijit menstruace zatim mam bolesti jako by mela prijit a nic k dr jdu v pátek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
434
4.8.20 09:14

Tak pátek je za chvilku už jen par dní.. doufám, ze se menstruace dostaví jak má. Je to těch 4-6 týdnů, snad si tělo poradí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
4.8.20 09:20

Ahoj poradí mi někdo?
Před 11 dní jsem měla ms, včera jsem měla hnědý výtok bylo ho docela dost bylo to jakoby špinění, dneska už ho nemám, nikdy jsem to takhle neměla, myslíte že by to mohla být ovulace? Není to brzy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
5.8.20 07:57

@sarah1618 ahoj, jsme na tom úplně stejne. V sobotu to bude 14 dni, taky potrat v 17.tydnu. Přišlo to zniceho nic a bylo to strasne rychlý. :,( taky budeme zkoušet dal, ale mne už je teda dost, dáme tomu rok a uvidíme. Představa, ze by se to mělo stát zase, je silena. Hrozne se bojim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
473
5.8.20 08:39

@sarah1618 Ahoj no vcera mrcha dosla ale uzivam si tedy :lol: ale mam radost ze se ji nemuseo nijak pomahat a dosla sama @Dorotka101 moc drzim palecky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
5.8.20 08:56

@karcoolka5 Dekuju, Tobě taky :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
434
5.8.20 09:31

@Dorotka101
To mě moc mrzí vím jaká je to strašná bolest. Máš už děti a kolik ti je?
Věřím, ze se zadari, jen musíme věřit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
5.8.20 09:38

@sarah1618 mám děti, jsou už dospělé…je mi 40 :roll:. Je to strašná bolest. Moc jsem se tohle těhotenství bála a pořad jsem měla v hlavě od začátku červenou kontrolku, ze to nedopadne, asi šestý smysl. I po prvním screeningu, který vzhledem k věku dopadl vyborne, jsem se neuklidnila…mám pořad před očima ten hnusnej “zážitek”, snad bude brzy lip. I u tebe ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
434
5.8.20 09:44

Tak hlavně, ze už děti máš :srdce: A člověk nikdy neví, kdy to štěstí přijde…
Me je 33, a ještě nějaký týden bude ale už právě moc dlouho ne… včera jsem měla jeden z nejhorších dnů a vím, ze takhle už to dal nejde… ničí mě to, psychicky a následně i fyzicky protože trpím apatií, úzkosti, nechutenstvím… 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
5.8.20 09:57

@sarah1618 jsem za ne vděčná, ale to jsem byla vždycky. Moc dobře si uvědomuji, ze pozitivní tehotensky test neznamená zdrave dítě. Úplně mě děsí, kolik potratů a úmrtí je…je to tedy síla. A kolik i mladých holek nemůže přijít do jiného stavu. V okolí jich znám fakt hodně. 33 je ještě krásný věk :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
434
5.8.20 10:07

A kdy bys to chtěla zase zkoušet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu