Snědl náplň z fixu

21.9.10 11:03

Snědl náplň z fixu

Holky prosím nevíte jak moc vadí, když to malý snědl. Dcera ho tu nechala na zemi a nechápu jak jej otevřel zezadu a vytáhl celou tu barevnou náplň žlutou a žvýkal. Celá pusa žlutá, zuby všechno. No dala jsem zapít. Chodí se s takovou „banalitou“ k Dr? Nechci nějak stresovat, ale mi doma vždycky říkali, že fixy jsou jedovaté. Moc děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15326
21.9.10 11:06

A nevíš značku toho fixu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
IMI
2766
21.9.10 11:10

Jde o druh fixu, o slozeni. Ono se rika jedovzaty, aby to deti nejedly. Nic zdravyho to samo nebude, ale otravnyho asi taky ne. Jestli to byla lihovka, tak bude nejspis ospalej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.9.10 11:12

To nevím, je to z už přímo vybaveného poudzra, takže asi nějaký šmejd. lihový asi taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15326
21.9.10 11:16

No když to vezmu logicky, nic zdravýho v tom určitě nebude, ale zase na druhou stranu, kdyby v tom bylo něco fakt toxického, neprodávalo by se to snad jako pomůcka pro děti, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.9.10 11:21

To je fakt, díky makino, člověk se asi stresuje zbytečně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
IMI
2766
21.9.10 11:21

lihovy to je kdyz to nejde setrit treba z dlazdicky nebo pet lahve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
264
21.9.10 11:22

jedovatý by neměli být,jsou i školáci co to zkusí taky.já bych ho hlídala a kdyby se mi něco nelíbílo tak bych zavolala doktorce.Buď ti řekne že to nic není a nebo ať přijdete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13803
21.9.10 11:23

224919293 toxikologie, právě pro takové případy, zavolej si.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.9.10 11:30

Já bych možná zavolala dr a poptala se, nebo na tu toxikologii, ale stejně jako ostatní si myslím, že v tom nic vyloženě smrtelně jedovatýho asi nebude. Já jako malá měla fixy, který voněly, třeba žlutá po banánech atd, jednou jsem se rozhodla, že ochutnám, olízala jsem důkladně všechny. Nic mi nebylo.
Jo a jednou jsme se už v dospělém věku s kamarádkou rozhodly, že ochutnáme vodovky :oops: podotýkám, že střízlivé jsme nebyly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
IMI
2766
21.9.10 11:34

lentilka Jeste ze vas nenapadly anilinovy barvicky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10052
21.9.10 11:52

raději si fakt zavolej at máš klid, mě kárka nedavno snědla kus bepanthenu na zadek, tak jsem raději volala, no a včera snědla zase kus indulony :oops: :oops: děcka jsou tak vynalézavý, a já nepozorná :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.9.10 12:46

Tak jsem volala, děkuji za číslo na toxikologii.
Nic by mu nemělo být, v krajním případě do 24hodin zápal plic, pokud fix obsahoval benzín. Tak to jsem v pohodě. Moc děkuji všem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.9.10 13:15

tak jestli je zápal plic v pohodě 8-o 8-o

• Nahlásit
  • Citovat
IMI
2766
21.9.10 13:17

Jestli v nich je benzin tak to bych cejtila