Snědla jsem plastový obal

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.5.22 21:13

Snědla jsem plastový obal

Zdravím, mám asi trochu hloupý dotaz… objednali jsme si pizzu se salamem a v pulce konzumace jsme zjistili, že kuchar neoloupal plastovy obal, ktery je okolo salamu. Tudiz jsme trochu zkonzumovali. Muj dotaz je, myslite ze bude vse v poradku nebo se mohou objevit nejake zdravotni potize? Jsem hrozny hipochondr a uz ted jsem z toho nervozni. 8o :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
908
4.5.22 21:22

Ne, pravděpodobně to vy…eš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21460
4.5.22 21:26

Ne nestane se nic. Ale úzksotné poruchy projevující se nadměrnými obavami o zdraví jsou věci, které se dají léčit - efektivní je psychoterapie a případně podle závěžnosti i medikace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2341

Asi by se nic stát nemělo, ale já nechápu jak jste to dokázali jíst, aniž by jste si toho nevšimli? :mrgreen:
Jinak danému podniku bych to teda dost vytmavila :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29607

Jedovaté to nebude, když je to na jídle a pokud to není něco ostrého, tak to jenom projde traktem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.22 21:44

Děkuji všem za reakce.. :) Nad psychoterapií jsem také přemýšlela, jelikož mě tohle opravdu obtěžuje..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.22 21:47

@Markéta188 No, ono to vůbec na první pohled nebylo vidět, vypadalo to jakoby to byly jen opečené okraje salámu :mrgreen: byl to takový ten tence nakrájený. Já jsem si toho všimla, ale myslela jsem si, že je to jen střívko. Nejvíc to ale zpestřil přítel - já jsem položila na talířek okraje s tím, že jsou divné a on: “ Ukaž, dej to sem, ty jsi cíťa. “ a nandal si to na jeho kousek pizzy a snedl to. :mrgreen: Až po chvilce uznal, že je to obal.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.22 21:49

@Kriss Tina Já jsem si říkala, zda se z toho nemůže třeba nejak vyklubat slepe strevo, byly to takove jen tenke okraje… spis jsem si rikala, aby se mi nekde nezamotaly okolo strev, nebo tak 8o :D

• Citovat
  • Nahlásit
402
4.5.22 22:15
@Anonymní píše:
@Kriss Tina Já jsem si říkala, zda se z toho nemůže třeba nejak vyklubat slepe strevo, byly to takove jen tenke okraje… spis jsem si rikala, aby se mi nekde nezamotaly okolo strev, nebo tak 8o :D

Jsi normální?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21460
4.5.22 22:25
@Anonymní píše:
Děkuji všem za reakce.. :) Nad psychoterapií jsem také přemýšlela, jelikož mě tohle opravdu obtěžuje..

pro začátek mrkni do téhle knížky

https://obchod.portal.cz/…e-z-uzkosti/

ale ty úzkosti mívají kořeny často dost hluboko a málo kdy se to dá vyčistit samostatně - ale základní porozumění tomu, jak úzkost funguje a jak ji limitovat pomůže tomu aby sis nepředstavovala jak ti slupka od salámů zauzluje střeva :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18216
4.5.22 23:06

Mne se jednou podarilo na horach snist takovy ten „svlikaci parek“ i s kabatkem. Nevsimla jsem si vubec niceho. Pak jsem zbyle nakrajela do polevky a na hladine plavaly kousky igelitu. :mrgreen:

Uzkostna nejsem, ale taky jsem trochu premyslela, jestli to projde bez problemu. Fakt na povazenou by bylo, kdybys uz mela po navsteve pohotovosti, jinak si myslim, ze myslenky, zda je vse v pohode, jsou v norme, pokud budes schopna usnout :mrgreen: :think:.

No, a s hypochondrii zacit pomalu pracovat :hug:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13687
5.5.22 01:29

On to klidně mohl být jedlý obal. Spousta parků a salámu se dává do obalů z hovězího kolagenu a to fakt občas vypadá a chutná jak igelit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29607
5.5.22 08:45
@Anonymní píše:
@Kriss Tina Já jsem si říkala, zda se z toho nemůže třeba nejak vyklubat slepe strevo, byly to takove jen tenke okraje… spis jsem si rikala, aby se mi nekde nezamotaly okolo strev, nebo tak 8o :D

Jak by se to asi tak mohlo zamotat okolo střev? Dyt to prochází vnitřkem. Asi bych zvážila nějakou psychoterapii a nastudovala anatomii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat