Reklama

Snížení příspěvku na péči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.18 11:50
Snížení příspěvku na péči

Zdravím,
chtěla bych se zeptat jak postupovat v případě, že došlo ke snížení příspěvku. Momentálně byla podána námitka ale dá se pak odvolat nebo jak postupovat dále.
Omlouvám se za anonymitu ale jedná se o případ mé kamarádky. Ráda bych ji poradila co a jak má dělat.

Reklama

Reakce:

AliTad
Kelišová 5277 příspěvků 24.01.18 12:01

Odvolat se proti rozhodnutí samozřejmě jde, je dát pozor na lhůtu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 08:24

Jo je mi to jasný. Prý teď se nejdřív podává námitka na to rozhodnutí a pak teprve odvolání. Mě jde spíš o to že oni vždy na úřadě neřeknou na co má dotyčný nárok. Některé věci sem ji poradila já. Ale v tomhle se bohužel neorientuju vůbec.

AliTad
Kelišová 5277 příspěvků 25.01.18 08:53

Záleží na to, jestli už má v ruce rozhodnutí. Pokud podala námitky, tak předpokládám, že se zatím jen seznámila s posudkem. Proti rozhodnutí se podává odvolání ve lhůtě 15 dnů od jeho doručení.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinář Chášakdží umíral příšerných sedm minut, na konzulátu řádili uklízeči

Novinář Džamál Chášakdží umíral dlouhých sedm minut, během kterých byl mučen.... číst dále >

Muslimové v Ordinaci? Podle studie se musí častěji objevovat v českých seriálech!

Islamofobie je za poslední roky téma jako hrom, pro Českou republiku to platí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >