Snížení příspěvku na péči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.18 11:50
Snížení příspěvku na péči

Zdravím,
chtěla bych se zeptat jak postupovat v případě, že došlo ke snížení příspěvku. Momentálně byla podána námitka ale dá se pak odvolat nebo jak postupovat dále.
Omlouvám se za anonymitu ale jedná se o případ mé kamarádky. Ráda bych ji poradila co a jak má dělat.

Reklama

Reakce:

AliTad
Kelišová 5238 příspěvků 24.01.18 12:01

Odvolat se proti rozhodnutí samozřejmě jde, je dát pozor na lhůtu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 08:24

Jo je mi to jasný. Prý teď se nejdřív podává námitka na to rozhodnutí a pak teprve odvolání. Mě jde spíš o to že oni vždy na úřadě neřeknou na co má dotyčný nárok. Některé věci sem ji poradila já. Ale v tomhle se bohužel neorientuju vůbec.

AliTad
Kelišová 5238 příspěvků 25.01.18 08:53

Záleží na to, jestli už má v ruce rozhodnutí. Pokud podala námitky, tak předpokládám, že se zatím jen seznámila s posudkem. Proti rozhodnutí se podává odvolání ve lhůtě 15 dnů od jeho doručení.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama