Snížený příjem tekutin u kojence

Anonymní
20.11.19 20:33

Sníženy příjem tekutin u kojence

Dobry den, můj syn už delší dobu nechce moc pit, kojim. Začal i min mocit, ale na váze stále přibývá. Doktorka nerikala nic, ze by byl dehydratovany, ale neslinta. Bojím se, aby ho to nějak neohrozilo. Hlavně, zda to nema vliv na srdce. A jestli ano, muže to způsobit nějake srdeční onemocnění? Dekuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20425
20.11.19 20:35

Kolik mu je a kolik pije?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4881
20.11.19 20:42

Málo pití na srdce asi nee, ony pak trpí ledviny. Kolik je malému, kolik pije?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.19 20:50

@Veru1987 @ka2ka Malému je 9 měsíců ale trvá to už tak 3 měsíce co ho musím přemlouvat aby se nakojil, bohužel kolik vypije nevím, flašku nechce ani videt, prikrmy taky nechce, za den si dá par hltu kojenecké vody z hrnicku. Kojim ho hlavně ve spánku, jinak by si ani nedal. Doktorka to neřeší, protože přibírá. :( ale už jsem četla ze prave u nemocneni srdce se zadržují tekutiny v těle a když moc necura a málo pije, tak i proto jde s vahou nahoru. Všichni si mysli, ze jsem hystericka matka.

• Citovat
  • Nahlásit
6416
20.11.19 20:51

Jako, že nechce pít i jiný tekutiny než mateřské mléko, nebo se ti i zdá že min vypije z prsu? Kolik měsíců má?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3409
20.11.19 20:53

No tohle znám nemá čas na kojení, ale fakt zkoušet lahvičku je potřeba aby pil… Změnit savičku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.11.19 20:36

No a podle čeho soudíš, že pije méně? Ono v 9 měsících už je pravděpodobně zkušený savec, může mu stačit i krátký čas aby vypil co potřebuje :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat