Sny- snář

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jahuhudka
Extra třída :D 13964 příspěvků 12.03.19 16:12
Sny -snář

Mám úplně blbý dotaz. Na sny, karty, horoskopy nevěřím… teda… :mrgreen: Možná začnu
Předevčírem jsem měla poměrně živý sen. Já zavřená v malém altánku na zahradě z cihel a velká, ale zavřená okna. Cítila jsem se tam jako v kleci. A před altánkem krkavec (nebo vrána?) Chtěl se ke mě dostat.
Včera jsem tento sen převyprávěla synovi, ale nikdo jiný u toho nebyl.
No a dnes 8o přišla dcera s tím, že se jí zdálo, že byla na zahradě, byla veselá a pak se otočila a uviděla mě, manžela a bráchu v okně. My jsme všichni byli smutní a brečeli jsme. Pak byl na zahradě černý strom a z něj vylétly černí ptáci (havrani či vrány?)
8o 8o 8o 8o 8o
Co to může být??? :mrgreen:
Chtěla jsem dát anonym, ale kašlu na to :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
inkakřivák
Neúnavná pisatelka 18241 příspěvků 12.03.19 16:16

Nevm, na sny nevěřím. Nedívali jste se na něco v tv? nečetli jste nějakou knížku? Prostě ne nevěřím. Já nevěřím na spousty věcí - na léčitele, na zázraky, na homeopatii a virguli, na sny.

jahuhudka
Extra třída :D 13964 příspěvků 12.03.19 16:17

@inkakřivák Právě vůbec 8o I toho havrana jsem musela googlit ,tyhle věci jdou úplně mimo mě. Ani žádný film který by to evokoval

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1295 příspěvků 12 inzerátů 12.03.19 16:25

Možná nějaká vzpomínka „z minula“ ? :think:

jahuhudka
Extra třída :D 13964 příspěvků 12.03.19 16:35

@zuzikka Nerozumím ?

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1295 příspěvků 12 inzerátů 12.03.19 16:38

@jahuhudka myslela jsem z minulého života. Taky máme v rodině pár kolektivních vzpomínek z minula, které mají 2-3 členové. Je to neuvěřitelné, ale máme to tak :nevim:

jahuhudka
Extra třída :D 13964 příspěvků 12.03.19 16:39
@zuzikka píše:
@jahuhudka myslela jsem z minulého života. Taky máme v rodině pár kolektivních vzpomínek z minula, které mají 2-3 členové. Je to neuvěřitelné, ale máme to tak :nevim:

Aha tak na to taky nevěřím :oops: tyjo ale něco to přece znamenat musí :lol:

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1295 příspěvků 12 inzerátů 12.03.19 16:45
@jahuhudka píše:
Aha tak na to taky nevěřím :oops: tyjo ale něco to přece znamenat musí :lol:

No jo, já taky nevěřila. A pak jsme do toho začali víc šťárat a názor jsem změnila. Holt jsou tu složitější věci než je naše ego schopno připustit. Každopádně co to znamená u vás, tak to těžko říct..

ekira5
Kelišová 6577 příspěvků 12.03.19 16:51

Tá záhrada bola vaša? Spoznávaš ju? Smútok v sne znamená veselosť, ale tie havrany znamenajú nejaké nešťastie, kľudne krádeš, stratené niečoho.. :think:

jahuhudka
Extra třída :D 13964 příspěvků 12.03.19 16:54

@ekira5 v tom mém snu ne ,šlo spíš asi o nějaký park. Důležitý byl ale ten altánek ,kde jsem se cítila jako v kleci a venku abnormálně velký černý pták .
U dcery nevím. říkala že byla veselá a šťastná na zahradě ,pak se otočila k domu kde jsme byli my ostatní v okně a brečeli jsme a na zahradě byl černý strom a z něj vylétlo mnoho černých ptáků

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1295 příspěvků 12 inzerátů 12.03.19 16:58

@jahuhudka no i kdyby sis to chtěla najít ve snáři, tak každý má jiný výklad, což je dost na nic. :think: Já jim teda nevěřím.

jahuhudka
Extra třída :D 13964 příspěvků 12.03.19 17:01

@zuzikka já pátrala na netu ,ale jak je někde havran ( černý pták) je opomíjeno to další ve snu nebo jak to říct :nevim: Mně přišlo důležitější ,že se cítím jako v kleci s bachařem :lol: (tím ptákem) než ten pták jako takový :think:

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1295 příspěvků 12 inzerátů 12.03.19 17:07

@jahuhudka a v reálném životě se tak necítíš? Nemyslím trvale, ale třeba jen v nějaké situaci, něco co aktuálně prožíváš. Že by se ti to zrcadlilo i ve snu?

jahuhudka
Extra třída :D 13964 příspěvků 12.03.19 17:10

@zuzikka Ne ne v kleci se necítím :think: Asi bych to neřešila,kdyby dcera neměla taky tématický sen :lol: Že já se cítila v altánku jako v kleci a ona nás viděla zavřené v domě a plačící :think: a pak ti ptáci k tomu

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1295 příspěvků 12 inzerátů 12.03.19 17:13

@jahuhudka hm.. hm :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama