Sofie nebo Aneta, poradíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 23:07
sofie nebo aneta, poradíte?

Pěkný večer děvčata, s mužem váhám sofie nebo aneta, poradíte, jaké jméno je hezčí? termín porodu je za dveřmi :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Lalelale
Závislačka 2708 příspěvků 11.11.18 23:09

Jednoznačně Sofie. To jméno bych klidně brala i pro sebe.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 23:11

Jen ne Sofie. Je to krásné jméno, ale dnes je to pomalu každá druhá narozena holčička.

mamoch
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 11.11.18 23:13

Oboje, Aneta Sofie.

Janli
Kelišová 6315 příspěvků 11.11.18 23:17

Jsou stovky krásných jmen, ale každá třetí holka je Sofie :roll: . To dej radši Anetu. Sofií bude jednou ve třídě pět, Anety max dvě :mrgreen:

Adela.92
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 11.11.18 23:21

Jmeno Sofi jsem si přála uz v té době, kdy jsem ani dite neplanovala :srdce: jenze u nas dítě zatim nepřišlo a jak říkají holky, ted se to tak šíleně rozmohlo :zed: Takze bych asi zvolila neco jineho :)

Prtulak
Kecalka 332 příspěvků 11.11.18 23:23

Příspěvek upraven 11.11.18 v 23:25

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 23:23

spíš prosím bez ohledu na četnost, jaké se vám víc líbí, jak byste se radši jmenovaly, děkuji

Prtulak
Kecalka 332 příspěvků 11.11.18 23:24
@Anonymní píše:
Pěkný večer děvčata, s mužem váhám sofie nebo aneta, poradíte, jaké jméno je hezčí? termín porodu je za dveřmi :)
Módu současných Sofií příliš nechápu. Za celý život jsem se nesetkala s jedinou spolužačkou, kolegyní, kamarádkou, sousedkou..... Ale teď je Sofča fakt přepoužívaná. Já bych jí nedala, úplně se mi to jméno zprotivilo. Anetka je hezké jméno,takže za mě takto… :pankac:
@Anonymní píše:
spíš prosím bez ohledu na četnost, jaké se vám víc líbí, jak byste se radši jmenovaly, děkuji
bez ohledu na četnost - Anetka.
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 23:26
a co kombinace

a co kombinace jmen aneta a sofie třeba Anefie, spousta holčiček a chlapečků se teď jmenuje různě Arwin, Jenni /osobně znám i Anefii /

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 23:28
děkuji

vkládám anonymně protože jsem minule napsala že nesnáším jméno lenka k vůli špatným zkušenostem s lenkama a div mě tu některé neukamenovaly, takže pro takové tudle nudle :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 23:31
@Anonymní píše:
a co kombinace jmen aneta a sofie třeba Anefie, spousta holčiček a chlapečků se teď jmenuje různě Arwin, Jenni /osobně znám i Anefii /
@Anonymní píše:
a co kombinace jmen aneta a sofie třeba Anefie, spousta holčiček a chlapečků se teď jmenuje různě Arwin, Jenni /osobně znám i Anefii /

to není nic pro nás, ale děkuji :-)

Ms.Ragdoll
Závislačka 2672 příspěvků 11.11.18 23:42

Aneta. Vzdycky kdyz slysim Sofie tak mi naskoci das Sofa, nevim proc. :mrgreen:

pedigka
Ukecaná baba ;) 1704 příspěvků 11.11.18 23:45

Aneta

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.18 23:56
@Anonymní píše:
spíš prosím bez ohledu na četnost, jaké se vám víc líbí, jak byste se radši jmenovaly, děkuji

Ja bych se nechtela jmenovat ani Sofie ani Aneta. Libi se mi Daniela, Mariana, Adriana, Viktorie.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >