Sorbifer Durules a průjem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineAmy_Farrah_Fowler
Kecalka 162 příspěvků 08.03.19 08:36
Sorbifer durules a průjem

Ahoj holky, něco málo přes měsíc beru Sorbifer durules a trápí mě vcelku silný průjem. Máte někdo typ co čím bych ho mohla zmírnit? Jím stejně jako před lékama. Vůbec si nedovedu představit, že bych za měsíc měla brát Utrogestan (ten mě též slušně proháněl). Pořadí někdo co bych měla z jídelníčku vyřadit popřípadě přidat? Díky

Reakce:
Demi
Závislačka 3780 příspěvků 08.03.19 09:25

O tom, že máš po Sorbiferu silný průjem by měl vědět tvůj gynekolog. A měl by ti umět poradit, případně doporučit jiný lék.

Euforia
Kecalka 242 příspěvků 08.03.19 09:27

Zavolat dr, ze chces zmenit leky? :) mne z toho bylo taky desne.. prujem strasnej, spatne od zaludku..no vydrzela sem to tyden. Pak jsem dostala maltofer a dobry:)

Kecalka 162 příspěvků 08.03.19 09:38

Myslíte, že bych měla změnit medikaci? No asi se příští týden zastavím u Dr jinak se vy*eru z podoby. Díky

Demi
Závislačka 3780 příspěvků 08.03.19 10:14
@Amy_Farrah_Fowler píše:
Myslíte, že bych měla změnit medikaci? No asi se příští týden zastavím u Dr jinak se vy*eru z podoby. Díky

Tak průjem v těhotenství asi není zrovna to nejlepší, jak pro tebe, tak pro dítě.

Ekaterina
Kecalka 272 příspěvků 08.03.19 10:44

Určitě zajít k lékaři a nechat si změnit medikaci. Mně Sorbifer taky vadil (vlastně skoro všechny léky se železem), až teď mám Maltofer a dobrý.

Kecalka 162 příspěvků 08.03.19 11:30

@Demi těhotná zatím nejsem, ale příští měsíc jdu na transfer. Prohání mě i Utrogestan. Ale tohle je těžší kalibr.

Demi
Závislačka 3780 příspěvků 08.03.19 11:34
@Amy_Farrah_Fowler píše:
@Demi těhotná zatím nejsem, ale příští měsíc jdu na transfer. Prohání mě i Utrogestan. Ale tohle je těžší kalibr.

Jo tak, promiň ;) . Každopádně jakýkoli průjem je dost velká zátěž a určitě to prober s lékařem.

Váš příspěvek
Reklama