Soudní otázky

Anonymní
24.10.19 15:50

Soudní otázky

Ahoj lidičky čeká mne soudni jednání o úpravě alimentu a stridave péče na co všechno p. soudkyně bude se ptát? kdyz mam advokáta bude mluvit jen one nebo taky budu odpovídat? :mavam: děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13168
24.10.19 16:38

Budeš mluvit i ty, mě se ptala na příjmy, bydlení a celkově výdaje kolem dítěte, na práci, byla u nás před stáním sociální pracovnice…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.19 16:43

@Kriss Tina děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.19 16:47
@Maminka 8.8. píše:
@Kriss Tina děkuju

Můžu si výdaje napsat na papir a číst? Nevím jestli vůbec budubuschopna schopna něco říct a vzpomenout si na to všechno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13168
24.10.19 16:50

@Maminka 8.8. Jo určitě. Ale oni to nebudou chtít do detailu, spíš jako kolik platíš nájem, školku, kolik tak dáte za jídlo apod. Žádný že musíš na korunu přesně doložit co všechno kupuješ :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
salamio
24.10.19 16:59
@Kriss Tina píše:
@Maminka 8.8. Jo určitě. Ale oni to nebudou chtít do detailu, spíš jako kolik platíš nájem, školku, kolik tak dáte za jídlo apod. Žádný že musíš na korunu přesně doložit co všechno kupuješ :nevim:

Záleží na soudci a protistraně. Opět sem dám citaci z protokolu mého rozvodu:

Právní zástupce matky současně navrhuje, aby soud uložil otci povinnost doložit výši nákladů v souvislosti s dovolenými v Americe, s tím, že nerozporuje to, že otec s nezletilým na těchto dovolených byl, rozporuje však výši nákladů.
  • Nahlásit
  • Citovat
13168
24.10.19 17:06

@salamio no jasně záleží na konkrétním soudci a konkrétní situaci. Pak je fajn se teda domluvit se svojí právničkou a tou sociální pracovnicí, co přesně by bylo dobré si připravit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
salamio
24.10.19 17:11

@Kriss Tina to dopředu nikdy nevíš, snad jen ty očekávatelné věci. Proto bych se zdržel falešného uklidňování, že nic podobného po ní nikdo nebude chtít. Je lepší, pokud na to bude připravena – ne podklady, ale psychicky, aby při „výslechu matky“ dokázala efektivně reagovat.

• Nahlásit
  • Citovat
24.10.19 17:36

@salamio no právě…doufám že budu schopna říct aspoň jednu větu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
salamio
24.10.19 17:52
@Maminka 8.8. píše:
@salamio no právě…doufám že budu schopna říct aspoň jednu větu..

Držím palce. Já po prvním stání dvě noci vůbec nespal, a pak týden jen s Hypnogenem.

• Nahlásit
  • Citovat
13168
24.10.19 17:57
@Maminka 8.8. píše:
@salamio no právě…doufám že budu schopna říct aspoň jednu větu..

To bude v pohodě ;) já taky měla šílený nervy předtím, vůbec sem nespala, pořád sem si říkala co tam budu jako říkat atd… A za půl hodiny sem byla hotová, měla to za sebou a celé to ze mě opadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56292
24.10.19 18:00

Záleží na soudci a zda je dohoda. Mě se ptali asi jen aby řeč nestála, co dělaj děti za kroužky. Za 7 min jsme vypadli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.19 18:31

@Lama Lama dohoda bohužel není nemůžeme se domluvít

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie