Sousedovic kočky k nám chodí kadit

10.4.17 18:54

Sousedovic kočky k nám chodí kadit

Ahoj maminy, mám na vás dotaz.
S manželem bydlíme již 5 let v rodinném baráčku v celku moderní „vesnici“. Asi před rokem se přistěhoval nový soused a to je strašný… Má několik koček - typické vesnické Micky - a ty nám chodí kadit po celé zahradě. S manžou se bojíme, že k nám kočky donesou nějakou nemoc a děti jí chytnou. Manžela už to pěkně štve a kočky kropí vodou z hadice, ale pak se nám schválně vykadí klidně za okno (ty kočky)! Už mě to štve, pochva ný záhony, šíleně to smrdí, všude hovna! Neřešil někdo podobný problém - případně jak jste postupovali? Někdy mám sto chutí jim někam přichystat masíčko s modrými válečky. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11511
10.4.17 18:58

@CapriSonne Tu poslední větu jsem se rohodla přejít, jak kdyby nebyla napsána.

Za svoje zvířata je zodpovědný majitel. Jinými slovy je musí zabezpečit takovým způsobem, aby neohrožovali nebo neobtěžovali ostatní lidi kolem. Váše první cestaby tedy měla být za ním. Jak to zabezpěčení provede si musí rozhodnout sám, je to jeho povinnost. Pokud domluva nebude možná, můžete se obrátit na obecní úřad, který zjedná nápravu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
10.4.17 18:58

To udělej, co ti po nich… mají si je hlídat

• Nahlásit
  • Citovat
10.4.17 19:00

Kamarak resil neco podobneho se sousedovic kohoutem. Resil to vzduchovkou :lol: nekolikrat ho trefil, ale kohout zije do dneska a ma urcite kolem 30kilo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
10.4.17 19:01
@Nymphetamine píše:
Kamarak resil neco podobneho se sousedovic kohoutem. Resil to vzduchovkou :lol: nekolikrat ho trefil, ale kohout zije do dneska a ma urcite kolem 30kilo :lol:
:mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
1529
10.4.17 19:09

Poridte psa a mate klid :D mame u baraku 2 velke psy a kocky k nam nechodi ;) jinak jsme meli i my 2 kocky ale uz zije jen jedna a tu jsme dali k moji babicce :) tam je ji lip :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23617
10.4.17 19:11

Jsou slušně vychované a čistotné, přece si nebudou chodit na vlastní zahradu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27440
10.4.17 19:19

@CapriSonne Jak já ti rozumím. U nás je to úplně to samé. Každý má několik koček, prská se jim to mezi sebou a srát to chodí k sousedům -i k nám. Pochcané okno, vchodovky, boty venku, dokonce nach*cali i do balíků se sodovkou. Savo nemá cenu, to jim prý voní. Naštěstí budeme mít na jaře psa, tak doufám, že tohle utrpení skončí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27440
10.4.17 19:21
@pikola píše:
Jsou slušně vychované a čistotné, přece si nebudou chodit na vlastní zahradu :mrgreen:

Jo, takhle slušného má sousedka i psa. Otevře mu, a on první co udělá, tak běží k nám na zahradu se vys*rat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2625
10.4.17 19:29
@micta píše:
Jo, takhle slušného má sousedka i psa. Otevře mu, a on první co udělá, tak běží k nám na zahradu se vys*rat

Vy ji nemáte oplocenou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27440
10.4.17 19:38
@Nowuka2 píše:
Vy ji nemáte oplocenou?

Máme. Jenže máme kovaná vrata, kde jsou mezery, a on se tam protáhne. Hlavně mi nepiš, že si máme předělat vrata, že to je naše chyba. My nikoho neobtěžuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2625
10.4.17 19:42
@micta píše:
Máme. Jenže máme kovaná vrata, kde jsou mezery, a on se tam protáhne. Hlavně mi nepiš, že si máme předělat vrata, že to je naše chyba. My nikoho neobtěžuje.

Pustit 5V do oběhu :nevim: ani si nečuchne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2647
10.4.17 19:55

Jit za sousedem a pokud se vam vysmeje tak rict ze mate na svym pozemku pasti s jedem, i kdyz je treba mit nebudete, pokud je soused blbec a nebude domluva tak v podstate je to vas pozemek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Uju
6740
10.4.17 20:03

Tak tohle jsem taky řečila, opravdu sjem byla hodně zoufala a už jsem měla nápady typu čapnout kočku a odvézt ji kamarádovi 30km daleko a dát mu ji dárkem, taky jsem chtěla půjčit od kámošky vzteklýho psa, co trhá kde co-ale byl v tu chvilku " rozbitej" a nemohl nA NOHY. Trávit jsem ji nechtělaa, protože nám chodila sr…na zahradu jen jedna(sousedovic) a tohle by mohlo odnýst víc kusů-nevinnych. Nakonec jsem ji začala dávat jídlo na místo, kam nejvíc chodila, do týdne byl klid. Teď na to jídlo chodí taky tulák-co se nám ubytoval před domem a vyloženě čeká na nášup, od té doby máme skutečně klid.
Asi fakt platí kde žerou-neserou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.17 20:40

Myslim, ze kdyby clovek udelal rozbor bobku, tak zjisti, ze na zahrade nema jen kocky, ale i jezky, kuny, potkany… :mrgreen:

Jako s kockama clovek nic nenadela, ty prelezou prolezou vsude. Soused by leda musel udelat specialni plot nebo je mit doma. Chápu, ze vas to stve, ale tohle je podle me běžná vec, co se deje, je to stejny boj, jako kdyby vam vadilo stekani psu.

Mimochodem ja jsem si myslela, jak mame nedobytnou zahradu a jednou jsem se vzbudila v 5 rano, koukam z okna a na zahrade kocici sraz. 6 let jsem u nas kocku nepotkala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama