Sousedovic pes a výkaly

7866
16.7.13 18:18

Sousedovic pes a výkaly

Máme problém se sousedovic psy, už nevím co dělat. Máme společný plot od ne příliš velké zahrady (je to klasické pletivo) a jejich pes - vlčák chodí vykonávat potřebu přímo k plotu :( Nechodí ho venčit, takže 2×-3× denně hodí hromadu, tu nikdo neuklidí třeba i tři dny, i když kolem chodí furt jejich čtyřčlenná rodina samých dospělých… Nedavno si pořídili ještě jorkšíra a ten už tam začal chodit taky. Je to příšerný smrad, kor v těchto vedrech… Manžel jim to říká pravidelně, pár dní to soused uklízí a pak zase nanonvo. Jsem už opravdu zoufalá, zrovna teď jsem musela utéct ze zahrady ze slunění, jinak bych se poblinkala… :,( Už ani obědvat nebo večeřet na zahradě nemůžem. Nemáte nějakou radu? Třeba odpuzovač pro psy, aby tam nechodili? Budu vděčná za každou radu. Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2262
16.7.13 18:19

Pokud chodí k plotu na jejich pozemku, tak s tím nejspíš nic nezmůžeš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
16.7.13 18:24

@Alík ty jo, to je teda situace :roll: jako smrad to musí být šílený :poblion: já bych nakoupila savo, a to bych si trošku naředila, tak půl na půl a vždycky bych tam nalila, jo bude tě to stát prachy, ale čoklové tam už chodit nebudou. Ale nejdřív bych zašla za sousedy a zkusila jim situaci vysvětlit, poprosila bych je, že ten puch je opravdu hrozný, jestli by to mohly uklízet a poděkovala. Počkala bych tak dva, tři dny a pak by nastoupilo savo, nebo jiný utrejch.

• Nahlásit
  • Citovat
donaga
16.7.13 18:27

Slyšela jsem, že na odpuzení psů je dobrý i obyčený černý pepř.

• Citovat
  • Upravit
8818
16.7.13 18:28

@Alík Ahojda, našla jsem na netu toto: http://ostatni-pomucky-psy.heureka.cz/…specifikace/#… za zkoušku to stojí - nastříkala bych to přímo k plotu - co nejdál na stranu souseda a uvidíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2262
16.7.13 18:29
@Cayse píše:
@Alík Ahojda, našla jsem na netu toto: http://ostatni-pomucky-psy.heureka.cz/…specifikace/#… za zkoušku to stojí - nastříkala bych to přímo k plotu - co nejdál na stranu souseda a uvidíš

Já si myslím, že nepomůže nic! Ani savo ani nic… pokud je tam pes zvyklej chodit, tak jinam chodit nebude…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7214
16.7.13 18:31

Já mám pocit, že existuje nějaký odpuzovač proti psům. Koukni na internet a pak jim to k okraji plotu aplikuj…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
@MiskaKosa píše:
Já si myslím, že nepomůže nic! Ani savo ani nic… pokud je tam pes zvyklej chodit, tak jinam chodit nebude…

myslíš že mu nebude vadit pach něčeho jiného? vždyť pes když se chystá, tak očuchává a až pak koná ne? náš teda jo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
8818

@MiskaKosa moje mamina to objednala - a je spokojená. Čuby chodí vykonávat potřebu jinam :nevim: neříkám že je to 100% ale za zkoušku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7866
16.7.13 18:32

Zkusim asi všchno, začnu pepřem, pak ten sprej a naposledy savo, abych zase sousedům nezničila trávu… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2262
16.7.13 18:33
@Jasněnkaa píše:
myslíš že mu nebude vadit pach něčeho jiného? vždyť pes když se chystá, tak očuchává a až pak koná ne? náš teda jo :think:

Znám pár lidí, co taky vyzkoušeli kde co a prd. Furt tam chodili, jelikož savo za chvíli vyčpí, to by tam zakladatelka musela lít denně… Pepř je úplně k ničemu. Ale tak zkusit to může na každého psa zabírá něco jiného. Ten náš jak kdy. Někdy ani nečuchá a prostě šup a je to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
16.7.13 18:35

No hele a když nepomůže domluva, pepř, savo ani nic jinýho, tak postavit zeď by pomoct mohlo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2262
16.7.13 18:38
@Seizdra píše:
No hele a když nepomůže domluva, pepř, savo ani nic jinýho, tak postavit zeď by pomoct mohlo :nevim:

:pankac: to snad jo :-D :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
16.7.13 18:39

@MiskaKosa no já myslela lít klidně 2× denně, protože ten puch teda musí být hrozný :poblion:

@Alík jo tak tráva by mě fakt netrápila, samozřejmě nejdřív bych se s nima zkusila domluvit, ale když by oni nebrali ohled na mě, tak já na ně taky ne :roll:

@Seizdra betonovou a vodní příkop :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
karfice
16.7.13 18:39

Postříkej to tam všude octem, nalij do rozprašovače a stříkej po celé délce plotu, vydrž to tak týden tak uvidíš, možná si začnou pejsci vykonávat potřebu před hlavními dveřmi svých páníčků.
Možná nějaký smradlavý špyrytus by nebyl špatný. V hotelu, kde jsem kdysi dávno pracovala stříkal majitel hotel zvenku před pochcávám psů nějakým hnusným smradlavým roztokem…ale zaboha si nevzpomenu, jak se jmenoval.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama