Samonavíjecí vodítko - máte Zoofari?

6971
14.7.13 22:30

Samonavíjecí vodítko- máte zoofari??

Zdravím:).. o víkendu mají v jednom řetězci samonavíjecí vodítko 8 m, pro psy do 35 kilo.. značka zoofari- nemůžu nikde vyhledat co je to zač a jaká to je kvalita.. Tak se chci zeptat, máte ho někdo?.. stojí 150.. děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11406
15.7.13 02:52

To ti urve i maltézák, našla jsem si fotku a moc dobře vím, o co se jedná - taková ta vodítka na jedno použití, dostupná ve večerkách. I ta cena dost napovídá.
Raději investuj do kvalitního flexi, nebo ušetři na klasické stopovačce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
835
15.7.13 06:09

@Terulisekk Mají to teď v lidlu v letáku :mrgreen:. Já bych to nekupovala, protože už vzhledem to vypadá takové „chudé“ :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5768
15.7.13 19:01

Ty jo, my máme štěně, má sice zatim 25 kg, ale samonavíjecí bych asi nepořídila…já nevim, takový to klasický pletený mi přijde účinnější… :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
15.7.13 19:04

Když už samonavíjecí tak jedině od Flexi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6971
16.7.13 08:00

@Fjodorka no to jsem si myslela… já mám boloňáčka a ta dost tahá… No, tak si udělám výlet do Německa:-)

@Hadí ocásek no já mám klasický teď, metrový.. ale ona šíleně tahá a sousedka když jí hlídala tak jí dala na samonavíjecí a najednou přestala, vyhovuje jí to, že může jít víc vepředu.. tak pořídím flexi.. já mám boloňačku:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6971
28.7.13 20:12

Tak si vodítko pořídila sousedka a jela jsem si pro něj taky.. s flexi k nerozeznání.. dokonce se zdá i bytelnější a už vyzkoušeno na vlčákovi a taky nic:) navíjí se úžasně a přitom lehce- i jorkšír to zvládá:) Takže paráda, sousedka vyměnila flexi za toto a je spokojenější :) takže dřív než nad něčím ofrňovat nos, to vyzkoušet.. a stojí to za to_

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jiřina Slezáková
19.9.13 10:40

samonavíjecí vodítko zoofari

Chudé to možná je, ale zase velice kvalitní, chtěla bych ještě jedno, ale v Lídlu už nejsou, kde je sehnat?
@Ani123 píše:
@Terulisekk Mají to teď v lidlu v letáku :mrgreen:. Já bych to nekupovala, protože už vzhledem to vypadá takové „chudé“ :roll:
  • Nahlásit
  • Citovat
6971
19.9.13 11:00
@Jiřina Slezáková píše:
Chudé to možná je, ale zase velice kvalitní, chtěla bych ještě jedno, ale v Lídlu už nejsou, kde je sehnat?

souhlasím, velice kvalitní rozhodně je.. zkuste napsat na lidl kdy toto zboží zas budou mít.. s těhotenskou módou mi odpověděli že až na jaře..tak zboží se jim opakuje, tak určitě někde bude..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5768
19.9.13 13:28

My jsme pořídili flexi na tricetikilovy stěně labradora a v pohodě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6971
19.9.13 16:38

@Hadí ocásek tady nejde o to, že by flexi nebylo v pohodě..ale cenově je lepší zoofari a taky se dá naprosto srovnat s kvalitou..;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5768
19.9.13 16:52

Aha…a muzu se zeptat kolik stojí? já za to flexi dávala kolem 400 a to se mi zas tak moc nezdá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5768
19.9.13 16:54

Taky jsem ho nechtela, mám radši lano, ale mladej mě ukecal a teď s břichem to bude i lepší…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6971
19.9.13 16:56

@Hadí ocásek 150korun stojí… ale teď se asi zas nikde nesežene..měli ho v Lidlu, ale kdy se bude akce opakovat netuším.. my koupili jedno, následně jsem druhý den jela pro další dvě- sousedce a mamce.. sousedka má flexi a tohle dle ní je mnohem kvalitnější a propracovanější..
Jinak toto je do nějakých 35 kilo, jak píšou a řekla bych že vklidu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5768
19.9.13 16:59

Aha…to naše do padesáti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu