Spací pytel lodger

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Johanah22
Povídálka 14 příspěvků 26.03.19 22:01
Spací pytel lodger

Ahoj holky,
mám dotaz ohledně spacího pytle - konkrétně teda nejlépe od Lodgeru, ale beru všechna doporučení :).

Dceři jsou 3 měsíce a začíná se mi v zavinovačce vrtět, tak jsem se chtěla zeptat, s jakým spacím pytlem máte dobrou zkušenost? Určitě chci nějaký s rukávem, a aby seděl velikostí. Všechny, které jsem našla a líbily se mi, tak byly velikost 56/62 a to mi teda přijde síla, dát třeba 600,– za něco, co budeme používat 2-3 měsíce :lol:

Děkuju!

Reakce:
Petkaelik
Zasloužilá kecalka 570 příspěvků 26.03.19 22:36

Tak já mám spací pytle tři ( Lodger není žádný) a nejlepší mi přijde ten z Marks&Spencer. Nemá teda rukáv, ale malá má pyžámka s dlouhým rukávem. Mám velikost 6-12 měsíců ( malè je 8.měsíců) líbí se mi zip na boku a koupila jsem ho ve slevě asi za 150 kč a je moc hezký. :)

Johanah22
Povídálka 14 příspěvků 26.03.19 22:42

@Petkaelik A najdu ho někde na insternetu? :)

Pe-G
Ukecaná baba ;) 1892 příspěvků 26.03.19 23:14

Já používám pytle z CaA,dělají je až do velikosti 120 a jdou knoflíky zmenšit asi o 10 cm,rukávy mají.Začínali jsme s 92,teď už máme 110 a 120 a spokojenost.

ocean.mama
Kecalka 170 příspěvků 26.03.19 23:28

Kup normalni pytel na spani a dej k tomu pyzamko s dlouhym rukavkem, podle me nema cenu platit 600,– za neco co ma na chvilicku ;) my mame pytel co ma zi po cele strane takze snadno prebalis

Hoa Mai
Kelišová 6202 příspěvků 18 inzerátů 27.03.19 01:03

@Johanah22 Ja mam Gesslein Bubou, je teda dost drahy, ale ja ho tehdy dostala jako darek. A jsem maximalne spokojena, vystacila jsem si s jedinym pytlem na vsechny deti, na vsechny rocni obdobi. Ma odepinaci rukavy, takze ho pouzivam celorocne - s rukavy a teplejsim pyzamem v zime, bez rukavu a treba pak i bez pyzama, kdyz je teplo (krome letnich veder). A nebrala jsem teda podle velikosti, ale rovnou jsem si nechala koupit vel. 90 a deti mi v tom spaly od 3 mesicu prakticky az do doby, kdy presly na klasickou perinu. To, ze meli ze zacatku dlouhe rukavy a prostor v nohach mi vubec nevadilo.
Kdybych si mela pytel kupovat, vzala bych neco podobneho levnejsiho a ve velikosti, aby to diteti vydrzelo delsi dobu.

Petkaelik
Zasloužilá kecalka 570 příspěvků 28.03.19 12:05

@Johanah22 maji eshop , ale zasílají z anglie. Teď mají v prodejnách slevy, tak jestli jsi z vetsího města kde je prodejna, tak se tam stav. Já se chystám příští týden zajít podívat. Mám jejich dětské oblečky moc ráda

Káťa19
Extra třída :D 11233 příspěvků 18 inzerátů 01.04.19 19:08

Na bazarku jsou i zanovni kousky za fajn ceny ;)
 https://www.emimino.cz/bazar/hledani/?…

Váš příspěvek
Reklama