Španělská deka - tip, kde koupit

1337
4.12.05 23:21

SPANELSKA DEKA

Ahoj holky,
chtela bych si koupit spanelskou deku,mate nejaky tip na obchudek,nebo netovou adresu?
Dekuji.

MYSKA

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7584
5.12.05 12:31

Ahoj mysko, tahle diskuse probehla na testiku nedavno a ta druha se mi nechtela hledat:

https://www.emimino.cz/modules.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
5.12.05 12:45

Mysko, zrovna dneska mi přišla nová z www.kojenecky.cz. Jelikož je nová, tak nevím. Je jemná, ale trošku na omak jiná, než ta co už mám na miminko (ta je ale z druhé ruky), uvidíme po vyprání.

Nejlepší je FETEXA, nebo jak se to píše.
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3025
5.12.05 12:49

Ahoj Myško, já si ji objednala na www.uzlik-mazlik.eobchod.com.
Ještě nepřišla, tak nemůžu říct jaká bude :D . Ale výběr tam mají velký.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1337
9.12.05 17:06

**Ahoj holky,
dekuju vam za tipy :! :D Uz jsem vybrala tuhle:

http://www.uzlik-mazlik.eobchod.com/product.php?…

MYSKA**

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
471
27.3.15 14:33

Holky, co je to španělská deka? V čem je lepší, nebo jiná než bavlněná?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1853
27.3.15 14:39

Španělská deka krásně hřeje a po vyprání je pořád stejně krásně hebká a vypadá jako nová, žádné žmolíky nic, já jí mám 7 let, a při druhém dítěti je pořád stejná, používali jsme jí pořád dokola. za mě to byla super investice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
471
27.3.15 14:45
@Diggy píše: Španělská deka krásně hřeje a po vyprání je pořád stejně krásně hebká a vypadá jako nová, žádné žmolíky nic, já jí mám 7 let, a při druhém dítěti je pořád stejná, používali jsme jí pořád dokola. za mě to byla super investice

a že je španělská, znamená, že má mít konktrétní složení podle nějaké konkrétní španělské "receptury "? Nebo to záleží na výrobci? Já jsem si před x lety koupila obyč. deku, za pár korun, a taky mi stále drží tvar a nežmolkuje se a je fajn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
471
27.3.15 14:48

No a ještě mě napadá, jak tak vybírám a koukám. Jaký je rozdíl mezi kojeneckou a dětskou dekou? Myslela jsem, že v rozměru, ale v tom to není :nevim:

začínám mít problém vybrat i deku, to už je opravdu zlé. To jsem nečekala. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
27.3.15 14:55

Taky jsem španělku měla. Používala sem jí snad 6 let, stále prala dokola a na dece to nebylo vůbec poznat. Fakt sem s ní byla hodně spokojená. Můžu všem jenom doporučit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7662
27.3.15 15:33
@kalypsoooo píše:
a že je španělská, znamená, že má mít konktrétní složení podle nějaké konkrétní španělské "receptury "? Nebo to záleží na výrobci? Já jsem si před x lety koupila obyč. deku, za pár korun, a taky mi stále drží tvar a nežmolkuje se a je fajn.

Španělská se jí říká proto, že tehnle typ dětských dek začala vyrábět španělská firma Fetexsa. Nežmolkují, hřejí a drží tvar, protože bývají vyrobené z akrylu, někdy s příměsí další syntetiky, např. polyesteru.
Taky jí mám už roky, co byla malá mimino, ale opravdu jsem ji využila jenom do hluboké korby a pak až na přikrývání v postýlce na chalupě - hodně klouže a např. ve sporťáku mi na dítěti nikdy nedržela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama