Špatně po 1 dcl vína

Anonymní
25.12.20 09:33

Spatne po 1 dcl vina

Holky cim to muze byt…vubec nepiju…po porodu mi to nedela dobre…no vcera jsem si dala 1 dcl bileho vina a v noci mi bylo blbe…proc je mi po vine vzdycky spatne…nezvracim…jen mi je tezko a krkam ho…stve me to

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7440
25.12.20 09:39

Vino je kysely proste, ja si k nemu cuchnu a uz mi navaluje, ani pit ho nemusim. Nekomu holt prekyseluje zaludek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24124
25.12.20 09:40

Mela jsem spolupracovnici Asiatku a ta mela na alkohol vylozene alergii. Respektive proste jeji telo (jatra?) nezvladalo alkohol zpracovavat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20583
25.12.20 09:40

Tak nepij vino no, nebo nejake hodne kvalitní, kde nebude moc te kyseliny :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
492
25.12.20 09:42

Me jediny vino nevadi perlivy jako avanti a takovy podobby. Jinak je mi taky zle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3772
25.12.20 09:43

Taky mi alkohol nedělá dobře.. Dokonce mám po něm ucpaný nos a kycham - to teda hlavně po panacich třeba :mrgreen: a špatně mi je taky dost často po jedné - dvou skleničkach. Né že bych vypila někdy víc :lol: Ale já se nedám! Trénuju už 15 let a budu makat dál! :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1431
25.12.20 09:53

Podívej se na pojem histaminová intolerance.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6651
25.12.20 09:53

Na víno je dost častá potravinová alergie nebo intolerance. Jediný způsob jak se problémům vyhnout je víno nepít. Ségra to tak má. Její manžel je z Moravy takže on si večer dá víno a ona pivo. Já to třeba s alkoholem mám tak, že zvládnu tak tři čtyři kousky vosích hnízd s vaječným likérem. Když si dám víc, začne mě svědět jazyk a kdybych se napila třeba whisky nebo vodky, tak můžu rovnou volat rychlou, protože mi oteče krk a nemůžu dýchat. Jsem ráda že moje tělo zvládne aspoň to množství, co je v cukroví. A manžel je šťastný jako blecha, protože má vždy střízlivý odvoz :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
492
25.12.20 10:19

Po tvrdem alkoholu me strasne boli nohy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
610
25.12.20 11:01

Mně to dělá taky, je proate kysely, ne kazdemu to sedne. Ale teď mám k jedněm lékům, co prekyseluji šťávy v žaludku, doplňkové léky na snížení kyselosti šťáv v žaludku a pomáhá to i na to víno :D ale ani tak si ho moc nedam, protoze pak jsem zas pro zmenu opila. Jak nejsem zvykla vubec pit, tak mi staci troska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Fatima 28
7.2.21 09:19

Ahoj, na vine muzu byt siricitany, histaminova alergie alebo nejom proste nekvalitni vino.

• Citovat
  • Nahlásit
13283
8.2.21 00:30

A to máš takhle vždycky? Ono se někdy stane, že člověku alkohol nesedne…a jindy muže pít celou noc a nic :nevim: Je to takové nevyzpytatelné, zvlášť pokud nejsi na alkohol zvyklá…po vínu mi teda nic nebývá, ale třeba po pivu hrozně škytám :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat