Speciální oblek pro lezoucí..?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zwetta
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 6 inzerátů 22.12.18 10:16
Speciální oblek pro lezoucí..?

Ženy, mamky, máte některá zkušenost s tím, že se dá někde koupit nějaký oblek či alespoň návlek pro lezoucí mimčo? Existuje to vůbec? ;) :mrgreen: Moc díky za tipy :)

Reakce:
ZZloba89
Kecalka 421 příspěvků 22.12.18 10:28

@Zwetta ??? jakou to má mít funkci? Chránit kolena? Nebo aby lezci nebylo zima od podlahy??

LKL
Zasloužilá kecalka 967 příspěvků 22.12.18 10:28

jasne

ZZloba89
Kecalka 421 příspěvků 22.12.18 10:31

https://www.attipas.cz/…-nakoleniky/
http://www.plazicidite.cz/index.php?…
Já z toho nevyužila nic, za mě zbytečné. Malá akorát měla punčochy se zesílenými kolínky s protiskluzem.

a12
Vesmírná mluvilka 33864 příspěvků 22.12.18 10:31
:mrgreen:
iwa83
Kelišová 6997 příspěvků 22.12.18 10:32

Ja jsem videla takovou vrsticku na brisko, aby jim nebyla zima kdyz se plazi po dlazbe. Jsem to chtela usit dceri, ale kym jsem sek tomu dostala, dcera si stoupla

belladonna
Závislačka 2786 příspěvků 22.12.18 10:40

Kamarádka koupila z Aliexpress či wish. Už nevim. Jsem jí to rozmlouvala, pak to párkrát použila,když už to koupila. Zbytečnost bych řekla.a to má koberce.

Anitramm
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 22.12.18 10:46
@LKL píše:
jasne

Super :lol:

iwa83
Kelišová 6997 příspěvků 22.12.18 10:59

http://www.nejbaby.cz/…ka-plazicka/?… tohle jsem chtěla šít. My máme dole totiž všude dlažbu a i když se v zimě topilo, předse jen fakt teplé to nebylo. A dcera se plazila hodně dlouho, jak jí to klouzalo. Byla rychlejší než když lezla, takže neměla potřebu zvednout zadek a jít na kolena. Na kobercích to neklouže a dřív se děti zvednou.

Nákoleníky jsem měla a nevyužila. Na naše michelinské dítko to nebylo .

větvička1
Povídálka 23 příspěvků 22.12.18 11:29

Máme doma dlažbu, takže od podlahy celkem zima, navíc máme psa a topíme dřevem, takže kontinuální bordel na podlaze :-) … abych se nezbláznila z úklidu, mělo dítě přes oblečení kalhoty s laclem a na rukou návleky na nohy od Design Sock. Takže jsem jen jednou, dvakrát denně vyměnila kalhoty a návleky. A navíc jsem byla v klidu, že chudák dítě netrpí zimou ;-)

Anitramm
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 22.12.18 12:37
@větvička1 píše:
Máme doma dlažbu, takže od podlahy celkem zima, navíc máme psa a topíme dřevem, takže kontinuální bordel na podlaze :-) … abych se nezbláznila z úklidu, mělo dítě přes oblečení kalhoty s laclem a na rukou návleky na nohy od Design Sock. Takže jsem jen jednou, dvakrát denně vyměnila kalhoty a návleky. A navíc jsem byla v klidu, že chudák dítě netrpí zimou ;-)

A ještě jste měla vytřeno :palec: :lol:

Lu1234
Kecalka 246 příspěvků 1 inzerát 22.12.18 23:49

Na břicho existuje takový zateplený pás, jmenuje se Želvička Anička, je to celkem fajn. Jinak pokud máte v okolí někoho kdo šije, zeptejte se tam. Ušít něco takového je celkem snadné :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >