Přezuvky pro učitelky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucieluptakova3
Nováček 4 příspěvky 19.12.18 22:21
prezuvky pro ucitelky

Ahoj holky jsem zacinajici ucitelka a nastupuju ted od noveho pololeti a chci se zepat jestli je lepsi se prezovat?? a kdyztak do ceho co nosite vy jestli klasicky pantofle nebo nejaky lepsi a v cem je lepsi chodit jestli nejaky dlouhy kalhoty nebo sukne predem diky za odpovedi :D :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 6990 příspěvků 19.12.18 22:24

Učitelka nejsem, oblečení si nos jaký chceš, boty bych si prezouvala. Hned z několika důvodů, hygiena, bude sníh našlapeš všude břečku z venku a jako bonus v prezuvkach pudes příkladem studentům (ti se většinou odmítají prezouvat)…

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22998 příspěvků 19.12.18 22:25

@lucieluptakova3 nejsem tedy učitelka, ale koupila bych si pohodlné korkové pantofle a chodila oblečená v tom, v čem se cítím dobře. Pokud jsou to sukně, tak sukně, pokud kalhoty, tak kalhoty. Samozřejmě, že si tedy asi neoblíkneš síťované punčocháče a mini, případně rozervaný rifle.....

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 13201 příspěvků 19.12.18 22:28
@lucieluptakova3 píše:
Ahoj holky jsem zacinajici ucitelka a nastupuju ted od noveho pololeti a chci se zepat jestli je lepsi se prezovat?? a kdyztak do ceho co nosite vy jestli klasicky pantofle nebo nejaky lepsi a v cem je lepsi chodit jestli nejaky dlouhy kalhoty nebo sukne predem diky za odpovedi :D :D

Viděla jsi Bota jménem Melichar? :mrgreen: Dokud se bude přezouvat, úča z ní nebude. Nosila bych zdravotní pantofle. Rozhodně bych se přezouvala. K sukni bych třeba měla jiné čisté boty uložené někde u sebe ve skříni ve škole. Učitelky chodily všelijak - jako šmudly i jako načesané primadony. Ideál je něco mezitím. Jestli ti sluší sukně, klidně je nos. Upravená, jemně namalovaná, nekřiklavé barvy na oblečení, ne krátké sukně. To nemůže nikomu vadit.

Ou
Kelišová 5816 příspěvků 19.12.18 22:30

dost se ti hodí něco co dýchá, neklouže a je to pohodlné.

Plus teda pokud vás školní řád nutí kontrolovat děti, aby se přezouvaly, tak je to docela chucpe dělat to nepřezutá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 22:32

Já se přezouvám každý den, máme to povinně kvůli hygieně. Jinak já nosím kalhoty, pro mě je to pohodlnější než sukně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 22:34

Oblečení - to, co ti je pohodlné a co se hodí do dané skoly. Učím na vesnické zakladce a není nic divného, když přijdu v tričku a v mikine, v sáčku bych nezapadala. Být na nějaké „lepší“ střední, asi by to bylo naopak.
Nosím zdravotní pantofle, je mi to pohodlnější a taky nechci chodit ve venkovních botách, když děti za to karam. Ale jsou i kolegyně, co se neprezouvaji.
Jsem taky začínající učitelka (od září), kdybys chtěla, můžu ti napsat email a můžeme se pobavit o dalších věcech :-)

LuciMik94
Povídálka 18 příspěvků 19.12.18 22:39

Přezůvky - crocsy, oblečení hlavně podle rozvrhu…za mě teda na prvním stupni :-).

cverunka
Závislačka 2711 příspěvků 19.12.18 22:49

Já bych teda v pantoflích neučila ani za zlaté prase :mrgreen: Přijde mi to divné, aby mi žáci koukali na ponožky. V létě se nepřezouvám a v zimě třeba do lodiček, balerínek. Oblékám se podle nálady. Já jsem výtvarnice, takže si občas střihu i trochu bláznivějši model. I tím, co má učitelka na sobě působí na studenty. ;)

Jeanny21
Kecalka 165 příspěvků 19.12.18 22:51

U nás se učitelé nepřezouvají, ani v zimě, a nechápu proč, mají nám jít příkladem, ale většinou je to ještě naopak, a ještě na nás prskají :roll: být vámi, přezouvám se, a něco pohodlného :mavam:

Jeanny21
Kecalka 165 příspěvků 19.12.18 22:56
@Anonymní píše:
Oblečení - to, co ti je pohodlné a co se hodí do dané skoly. Učím na vesnické zakladce a není nic divného, když přijdu v tričku a v mikine, v sáčku bych nezapadala. Být na nějaké „lepší“ střední, asi by to bylo naopak.
Nosím zdravotní pantofle, je mi to pohodlnější a taky nechci chodit ve venkovních botách, když děti za to karam. Ale jsou i kolegyně, co se neprezouvaji.
Jsem taky začínající učitelka (od září), kdybys chtěla, můžu ti napsat email a můžeme se pobavit o dalších věcech :-)

Chvíli mi trvalo, než mi došlo, že sáčko je i něco jiného než igelitový pytlík :lol:

zudina
Ukecaná baba ;) 2302 příspěvků 19.12.18 23:07

Rozhodne ne pantofle. Dost divne. Koupila bych si nejake sexy lodicky na prezuti

Alexandra.R
Povídálka 45 příspěvků 19.12.18 23:59
@zudina píše:
Rozhodne ne pantofle. Dost divne. Koupila bych si nejake sexy lodicky na prezuti

To by pak mohl být docela problém, kdyby došlo k nějakému pracovnímu úrazu. Kolegyně uklouzla na schodech, když scházela do sborovny a zranění si vyžádalo dvouměsíční rekonvalescenci. Právě kvůli nevyhovující obuvi jí úraz nebyl uznán jako pracovní.

sloninka
Ukecaná baba ;) 2085 příspěvků 20.12.18 00:16

Nosím úplně běžné, pohodlné oblečení - džíny a triko. Přezouvám se do korkových pantoflí.

neumisa
Neúnavná pisatelka 19478 příspěvků 20.12.18 06:08

pantofle, džíny, triko, toť má „pracovní“ uniforma. Přezouvám se, neb je mi nepříjemné mít celý den nohy v uzavřených botách z venku. Lodičky ani náhodou.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >