Špinavá krev při menstruaci

Anonymní
11.8.15 08:30

špinavá krev při menstruaci

Ahoj holky, poraďte prosím…
mám dvě děti, je to 2,5roku po posledním porodu. poslední 3měsíce, když mám MS, tak ze mě místo krve jde taková tmavá krev…bordel prostě. Až bych se nebála napsat že do černa. Je to škaredý a upřímně jsu kapku vyjukaná z toho. Za 2týdny jdu na prohlídku, tak to proberu s mudr, ale pro uklidnění… má to někdo? Fakt to s krví MS nemá až tak společnýho, první 3dny je to navíc silný, hodně a pak to do dvou dnů odezní. Ale i když ke konci je to slabé, pořád neteče jen krev, ale je to s příměsí „špinavého tmavého bordela“

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13148
11.8.15 08:46

Špinavá krev? Zajímavý název, našla jsem tento článek

http://mujkalisek.cz/…truacni-krev

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22609
11.8.15 08:47

Nebude to náhodou sliznice? Ze mě jdou taky vždy tmavé kusy. Ale zase je divné, že by se ti to poprvé objevilo až tak dlouho, já to mám skoro od začátku MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
11.8.15 08:57
@Anonymní píše:
Ahoj holky, poraďte prosím…
mám dvě děti, je to 2,5roku po posledním porodu. poslední 3měsíce, když mám MS, tak ze mě místo krve jde taková tmavá krev…bordel prostě. Až bych se nebála napsat že do černa. Je to škaredý a upřímně jsu kapku vyjukaná z toho. Za 2týdny jdu na prohlídku, tak to proberu s mudr, ale pro uklidnění… má to někdo? Fakt to s krví MS nemá až tak společnýho, první 3dny je to navíc silný, hodně a pak to do dvou dnů odezní. Ale i když ke konci je to slabé, pořád neteče jen krev, ale je to s příměsí „špinavého tmavého bordela“

tak odchazi sliznice z tebe tak to nebude zadny eňo ňůňo :nevim: ja nevim ze me jdou taky bordely a jaky a je to uplne normalni mam ji 5 dni a posupne zesiluje a zeslabuje, pouzivam kalisek nebo tampony takze :nevim: osobne bych to nijak neresila prijde mi to normalni ale pokud si chces byt jista zavolej třebas gyndarce co ti na to rekne :nevim:

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama